Preses relīzes

Jaunais Galaxy Tab Active3 – īpaši izturīgs planšetdators prasīgiem apstākļiem

Samsung prezentējis izturīgo Galaxy Tab Active3 planšetdatoru, kas paredzēts profesionālai lietošanai prasīgos apstākļos un nozarēs.

Tā izturīgais dizains kopā ar dažādām produktivitātei paredzētām funkcijām ir īpaši piemērots darbiniekiem, kuri strādā ārpus biroja. Turklāt  jaunā ierīce izveidota tā, lai ar to ērti varētu strādāt arī tie profesionāļi, kas ikdienā darbā izmanto cimdus, piemēram, medicīnas darbinieki.

Skarbiem apstākļiem

Galaxy Tab Active3 atbilst ASV militārajam standartam MIL-STD-810H, kas apliecina tā piemērotību patiešām ekstrēmām vidēm, darbam ārpus telpām un sarežģītiem darba uzdevumiem. Planšetdatoram ir uzlabota trieciena izturība – ļaujot izturēt kritienus no 1,5 m augstuma, ja tam ir uzlikts komplektā esošais aizsargvāciņš. Ierīce ir arī ūdens un putekļu droša, atbilstoši IP68 standartam.

Augsta veiktspēja

Jaunajai ierīcei ir Exynos 9810 procesors, 4GB RAM un 64GB iekšējā atmiņa, kā arī Wi-Fi 6 MIMO savienojamība. Jāizceļ arī nomaināmais 5050mAh ietilpības akumulators, ko var uzlādēt caur USB vai POGO pins pieslēgvietām, turklāt uzņēmumos, kur planšetdators ir novietots fiksētā vietā, Tab Active3 var izmantot arī pilnībā bez akumulatora, pieslēdzot to elektrībai un ieslēdzot “No Battery Mode”.

Produktivitāte

Lai sniegtu datoram līdzvērtīgu pieredzi, planšetdatoram ir Samsung Dex programma – tā ļauj ierīci ērti pievienot pie monitora vai TV ekrāna, lai turpinātu iesāktos darbus. Papildu tam Galaxy Tab Active3 ir vēl vairākas noderīgas funkcijas:

  • Kamera: 13MP aizmugurējā kamera sniedz pietiekamu detalizāciju, lai uzņemtu fotogrāfijas vai skenētu dokumentus, savukārt 5MP priekšējā kamera ir piemērota video zvaniem.
  • Paplašinātā realitāte: planšetdators atbalsta Google ARCore un ļauj izmantot dažādus paplašinātās realitātes (augmented reality) pakalpojumus, piemēram, attālināto apmācību.
  • Ātrā pieeja: Ierīces sānā novietotā poga ļauj piekļūt visbiežāk lietotajām programmām vai arī, piemēram, ārkārtas zvaniem, “Push to Talk” vai citām lietotnēm.
  • Pielāgots tirdzniecības nozarei: Galaxy Tab Active3 kamera ir pielāgota svītrkodu nolasīšanai, kas ļauj viegli pārvaldīt noliktavas krājumus un skenēt produktus. Planšetdators atbalsta arī NFC ar EMV Level 1 dažādiem maksājumiem.
  • Skārienjutība: uzstādījumos ieslēdzot “Touch Sensitivity”, Galaxy Tab Active3 varēs lietot ar cimdiem – samazinot darbinieku laika patēriņu, tos uzvelkot un novelkot pirms vai pēc ierīces lietošanas.
  • Ūdens un putekļu drošs S Pen irbulis: IP68 standartam atbilstošais S Pen irbulis ir īpaši piemērots darbam ar cimdiem dažādos apstākļos, lai maksimāli atvieglotu dažādu dokumentu pārskatīšanu un parakstīšanu.

Galaxy Tab Active3 ir arī aizsargāts ar Knox – Samsung īpaši izstrādāto drošības platformu. To var pārvaldīt arī centralizēti visa uzņēmuma līmenī, piemēram, IT administrators var norādīt programmas un lietotnes, ko drīkst lietot uz konkrētās ierīces, dodot pilnu kontroli un pārskatu pār uzņēmuma mobilajām ierīcēm.

Pieejamība

Baltijas valstīs Galaxy Tab Active3 būs pieejams no 9. oktobra.

Specifikācija

 Galaxy Tab Active3
Ekrāns 8.0” WUXGA (1920 x 1200) PLS TFT LCD
Procesors Samsung Exynos 9810
Octa-core 2.7GHz + 1.7GHz
LTE 4G FDD LTE

4G TDD LTE

Atmiņa 4GB + 64GB

microSD līdz 1TB

Kamera Aizmugurējā: 13MP AF + 5.0MP, zibspuldze
Pieslēgvietas USB 3.1 Gen 1, Pogo Pin
Sensori Akselerometrs, pirkstu nospiedumu sensors, žiro sensors, ģeomagnētiskais sensors, Hall sensors, RGB gaismas sensors, tuvuma sensors
Bezvadu savienojamība Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax 2.4G+5GHz, HE80, MIMO, 1024-QAM

Wi-Fi Direct

Operētājsistēma Android Q
GPS GPS + Glonass + Beidou +Galileo
Izmērs un svars 126.8 x 213.8 x 9.9mm, 426g(WiFi) / 429g(LTE)
Akumulators 5050mAh, nomaināma
Izturība IP68 standartam atbilstoša ūdens un putekļu aizsardzība
Aizsardzība pret kritieniem līdz pat 1.5 m ar komplektā pievienoto aizsargvāciņu.
MIL-STD-810H
Irbulis S Pen (IP68)
Drošība Knox Suite

Biometriskā autentificēšanās (Sejas atpazīšana, pirkstu nospiedumu sensors)

Atbildēt

Līdzīgi raksti