Vācijas Samung vietnē parādījies Samsung Galaxy M22 ar 48 MP kameru

Samsung oficiālajā Vācijas vietnē ir parādījies Samsung Galaxy M22 viedtālrunis. Vietnē norādītas tālruņa specifikācijas un dizains, bet to vēl nav iespējams iegādāties.

Samsung Galaxy M22 aizmugurē ir kvadrātveida modulis, kurā atrodas četri kameru sensori, bet zem tā – zibspuldze. Tālrunim pie korpusa sāniem izvietots pirkstu nospiedumu sensors. Galvenās specifikācijas ietver 48 megapikseļu galveno aizmugurējo kameru un 5000 mAh akumulatoru ar 25W ātrās uzlādes atbalstu.

Samsung Galaxy M22 cena pagaidām vēl nav publicēta. Ierīce būs pieejama trīs krāsās – melnā, gaiši zilā un baltā. Viedtālrunis saņēmis ir 6,4 collu HD (720 x 1,600 pikseļi) Super AMOLED displeju ar 16 miljoniem krāsu. To darbina 4GB RAM. Iekšējā krātuvei ir 128GB ar iespēju to palielināt ar microSD karti (līdz 1TB).

Kas attiecas uz optiku, Samsung Galaxy M22 aizmugurē augšējā kreisajā stūrī ir izvietoti četri kameras sensori – 48 megapikseļu galvenā kamera ar f/2,0 atvērumu, 8 megapikseļu sekundārais sensors ar f/2.2 atvērumu, 2 megapikseļu sensors ar f/2,4 atvērumu un vēl viens 2 megapikseļu makro sensors ar f/2,4 atvērumu. Kameras iespējas ietver automātisko fokusu un 10 x digitālo tālummaiņu. Priekšpusē tālrunim ir 13 megapikseļu kamera pašportretu uzņemšanai.

5000 mAh ietilpīgais akumulators, ja izmantosiet internetu spēs darbināt viedtālruni līdz pat 25 stundām, līdz pat 30 stundām, ja skatīsieties video vai līdz pat 106 stundām, ja vienkārši klausīsieties mūziku.

Tālrunis pagaidām parādījies tikai Samsung Vācijas oficiālajā vietnē. Nav zināms, kad to būs iespējams iegādāties un vai tas būs pieejams arī citās valstīs.

Avots: Gadgets360

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt