Galaxy Watch Active2 – saziņai bez viedtālruņa

Samsung Electronics iepazīstina ar jaunāko valkājamo ierīču papildinājumu – Galaxy Watch Active2, kas piedāvā plašu, pulksteņiem nebijušu funkcionalitāti. Jaunajā ierīcē iestrādāts mikrofons un tā atbalsta eSim savienojumu, nodrošinot iespēju saņemt ziņojumus un veikt zvanus arī bez viedtālruņa klātbūtnes. Jaunās ierīces būs ar lielāku ekrānu, nerūsējošā tērauda korpusu un stilam pielāgojamām ādas siksniņām.

Ar eSim savienojumu jaunais Galaxy Watch Active2 nodrošina saziņas iespējas arī bez viedtālruņa klātbūtnes, nodrošinot līdz šim nebijušu mobilitāti. Tagad vairs nebūs jādomā, kur droši noglabāt telefonu skrienot vai braucot ar laivām – tas mierīgi varēs palikt mājās. Mēs esam novērojuši, ka, izvēloties valkājamo ierīci, cilvēki biežāk dot priekšroku nevis vienkāršai sporta aprocei, bet gan pulkstenim, kas vienlaikus kalpo arī kā elegants aksesuārs ar dažādām papildu funkcijām,” stāsta Samsung Electronics Baltics tirdzniecības vadītājs Baltijas valstīs Māris Ķikāns.

DZĪVESSTILAM PIELĀGOTS DIZAINS

Galaxy Watch Active2 ir izstrādāts, lai ikkatrs varētu to pielāgot savām vēlmēm un vajadzībām. Jaunie modeļi pieejami divos izmēros, ar 44 mm un 40 mm ekrāna diametru, un divos stilos – vienu veido viegls alumīnija korpuss ar silikona siksniņu, bet otru – nerūsējoša tērauda korpuss ar ādas siksniņu. Viedpulksteņu ekrānu fona bildes un siksniņas ir pielāgojami ikkatra individuālajam stilam.

IKDIENAS ASISTENTS LABSAJŪTAI

Jaunie viedpulksteņi darbojas kā asistenti, kas seko līdzi lietotāja ikdienai. No iegūtās informācijas ierīce sagatavo pārskatu, piemēram, par uzturu, fizisko slodzi, miegu, psiholoģisko veselību, sniedzot ieteikumus par nepieciešamajām izmaiņām.

Galaxy Watch Active2 spēj sekot līdzi 39 fiziskām aktivitātēm, no kurām septiņas tiek uztvertas automātiski, ieskaitot iešanu, skriešanu, braukšanu ar velosipēdu, peldēšanu, airēšanu, dinamiskos treniņus un eliptiskos trenažierus. Viedpulksteņos ir iestrādāts jauns labsajūtas sensors, kas uztver izmaiņas ātrāk un precīzāk seko līdzi rezultātiem. Ar uzlaboto skriešanas treneri (Running Coach) ir iespējams sekot līdzi saviem skriešanas panākumiem reāllaikā un izmēģināt septiņas dažādas skriešanas programmas, lai sasniegtu nospraustos mērķus.

Galaxy Watch Active2 palīdz sekot līdzi stresa līmenim reāllaikā ar Samsung Health 1 rīku. Lai mazinātu uztraukumu, viedpulkstenī ir pieejamas meditācijas programmas vadošajā miega un meditācijas lietotnē Calm. Uzlabotais miega analīzes algoritms palīdzēs uzlabot miega kvalitāti, sekojot līdzi visām miega fāzēm.

SAVIENOTAIS DZĪVESVEIDS

Galaxy Watch Active2 ir savienots ar viedtālruni, tāpēc gan Android, gan iOS lietotājs var sekot līdzi aktualitātēm, zvanīt, saņemt paziņojumus. Viedpulkstenī ir ērti ieslēgt un klausīties savu iecienītāko mūzikas izlasi lietotnē Spotify.

DAĻA NO GALAXY EKOSISTĒMAS

No Galaxy Watch Active2 ekrāna ir iespējams pārvaldīt arī viedtālruņa kameru (Watch Camera Controller) 2 – no attāluma uzņemt fotogrāfijas vai video, pārslēgties no priekšējās uz aizmugurējo
kameru un veikt citas darbības, lai ikkatrs mirklis ir notverts īstajā laikā. Ekosistēmā iekļaujas arī Samsung Health, SmartThings un citas lietotnes.

Tehniskā specifikācija

Galaxy Watch Active2
Krāsas Alumīnija: Sudraba, melns, rozā, zelta ar silikona siksniņām
Nerūsējošā tērauda: sudraba, melns, zelta ar ādas siksniņām
Izmērs un svars Alumīnija korpuss – 44 mm modelim: 44 x 44 x 10.9T, 30 g
Alumīnija korpuss – 40 mm modelim: 40 x 40 x 10.9T, 26 g
Nerūsējošā tērauda korpuss – 44 mm modelim: 44 x 44 x 10.9T, 42 g
Nerūsējošā tērauda korpuss – 40 mm modelim: 40 x 40 x 10.9T, 37 g
*LTE modeļi pieejami tikai ar nerūsējošā tērauda korpusu
Displejs 44 mm modelim: 1.4 collu (34 mm) 360 x 360 Super AMOLED, Always On
Display, Corning® Gorilla® Glass DX+
40 mm modelim: 1.2 collu (30 mm) 360 x 360 Super AMOLED, Always On
Display, Corning® Gorilla® Glass DX+
Siksniņas 44 mm modelim: maināmas 20 mm
40 mm modelim: maināmas 20 mm
Akumulators 44 mm modelim: 340 mAh
40 mm modelim: 247 mAh
Mikročips Exynos 9110 Dual core 1.15 GHz
Operētājsistēma Tizen
Atmiņa 768 MB + 4 GB, *1.5 GB + 4 GB
*tikai LTE modeļiem
Savienojamība LTE*, Bluetooth® 5.0, Wi-Fi b/g/n, NFC
A-GPS/GLONASS/Galileo/Beidou
*LTE savienojamība pieejama tikai LTE modeļiem
Sensors Sirdsdarbības sensors (ar 8 fotodiodēm), atbalsta elektrokardiogrammas
mērījumu veikšanu (EKG), akselerometrs (mēra līdz pat 32 g spēkam),
žiroskops, barometrs, Ambient gaisma
Uzlāde WPC bāzes bezvadu uzlāde
Izturība 5 ATM + IP68 / MIL-STD-810G
Saderība Android: Android 5.0 vai jaunāks, RAM 1.5 GB vai jaunāks
iOS: iPhone 5 un jaunāks, iOS 9.0 vai jaunāks

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt