Amazon ASV uzsāk piegādes ar droniem

Amazon drona piegādes serviss nu ir veicis pirmos lidojumus un piegādājis paciņas ASV, Kalifornijas iedzīvotājiem. Tās ir pirmās Prime Air programmas piegādes.

Amazon ir interneta veikals, kas ir visai populārs ASV, Lielbritānijā, daļā Eiropas valstu. Tajā ir iespējams atrast teju visu. Saskaņā ar Amazon, klienti, kas dzīvo reģionos, kas piedāvā piegādi ar dronu, var iegādāties preces kā parasti un izvēlēties piegādi ar dronu. Pēc tam klienti saņem iespēju izsekot pasūtījuma statusu un tiek informēti par aptuveno laiku, kad drons varētu piegādāt sūtījumu.

Drons aizlido uz piegādes adreses pagalmu, atrod teritoriju, kurā nav šķēršļu, piezemējas, lai novietotu paciņu un dodas prom. Uzņēmums atklājis nedaudz informāciju par pašiem droniem, ko daudzi līdzīgi pakalpojumi nedara. Uzņēmums apgalvo, ka droni ir aprīkoti ar “izsmalcinātu… sensoru un izvairīšanās sistēmu”, lai izvairītos no šķēršļiem. Tie var noteikt, vai kaut kas kustas vai nekustas, pēc tam nepieciešamības gadījumā mainīt kursu.

Amazon sadarbojās ar FAA (Federālo aviācijas administrāciju) un regulatoriem, lai padarītu iespējamu šādu dronu piegādes pakalpojumu.

Avots: TechRadar

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt