Apple varētu nodrošināt iPhone 15 ātrāku uzlādes ātrumu līdz 35 W

iPhone tālruņi nav īpaši izcēlušies ar ātro baterijas uzlādes ātrumu. Pašreizējie iPhone 14 Pro modeļi nodrošina 27 W uzlādes jaudu, savukārt standarta iPhone 14 modeļi atbalsta tikai 20 W.

Tas varētu mainīties līdz ar gaidāmo iPhone 15 klāstu, jo jauns ziņojums liecina, ka daži modeļi varētu atbalstīt līdz pat 35 W uzlādi.

9to5Mac ziņo, ka iPhone 15 ātrāks uzlādes ātrums var būt ierobežots ar “dažiem” modeļiem. Ņemot vērā Apple vēsturi, iespējams, ka ātrāku uzlādi iegūs tikai iPhone 15 Pro tālruņi, savukārt standarta modeļiem nāksies samierināties ar lēnāku uzlādes ātrumu.

Lai gan 35 W uzlāde ir ātra salīdzinājumā ar vecākiem iPhone modeļiem, to nevar salīdzināt ar daudzu Android ierīču uzlādes ātrumu. Piemēram, Samsung Galaxy S23 Ultra nodrošina 45 W, kas var pilnībā uzlādēt akumulatoru aptuveni 1 stundā un 21 minūtē (izmantojot DXOMark).

Apple izlaidīs savu jaunāko iPhone sēriju īpašā pasākumā 13. septembrī. Cupertino tehnoloģiju gigants vēl nesniedza nekādus oficiālus paziņojumus.

Papildus iespējamajam uzlādes ātruma palielinājumam Apple varētu nodrošināt iPhone 15 Pro un 15 Pro Max arī cenu pieaugumu. Tas ir par spīti gaidāmajam viedtālruņu tirgus kritumam, jo ​​tiek ziņots, ka Apple mērķis ir palielināt ieņēmumus, paaugstinot cenas saviem augstākās klases modeļiem.

Saskaņā ar ziņojumiem standarta iPhone 15 un iPhone 15 Plus modeļi šogad varētu iegūt dažas Pro funkcijas. Šīs funkcijas varētu ietvert Dynamic Island un 48MP kameru.


Avots: Neowin.net

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt