Elons Musks norādā, ka 20 gadu laikā ar 1000 kosmoa kuģiem tiks uzbūvēta pirmā pilsēta uz Marsa

Kā jau mēs zinām, Elons Musks ir ieplānojis uzbūvēt pilsētu un veikt cilvēku pārvietošanu uz Marsu. Diemžēl, šodien tā vēl pagaidām nav realitāte.

Tā kā uz mūsu pašu apdzīvotās Zemes joprojām ir daudz problēmu, ko risiāt, pārvākšanās uz Marsu pagaidām ir tālredzīga ideja. Taču tas neatturēs Elonu Musku no šada plāna izveides un dažādu aspektu izvērtēšanas, kas vispār būtu nepieciešams, lai šo varētu realizēt.

Atbildot uz jautājumiem savā personīgaja Twitter kontā, Musks norādija, ka šāda projekta realizēšanai būtu nepieciešami vismaz 1000 kosmosa kuģi, kas spētu nogādāt nepieciešamos resursus pašnodrošinātas pilsētas izveidei uz Marsa. Tā pat arī viņš norādīja, ka tas aizņemtu 20 gadu ilgu periodu, lai nogādātu miljoniem tonnu materiālu uz Mars Base Alpha.

Protams, tie ir tikai neskaidri uzņēmēja pieņēmumi, taču tas ir ieintriģējoši uzzināt tos personīgi no paša Elona Muska.

Ņemot vēra šādus paziņojumus, noteikti jāatcerās par paša uzņēmēja privātās kompānijas SpaceX sasniegumiem. Kamēr mēs šobrīd zinām, ka Elons Musks ir veicis vairākas diskusijas, kurās apspriedis pilotējamu misiju uz Marsu, mēs vēlētos zināt, ko vēl sagaidīt no šī apmņēmīgā uzņēmēja.

Avots: Ubergizmos

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

2 Responses

    1. Tieši tā, ir debeseu velves, tā Kunga valstība utt. Labāk Musks būtu 10-to daļu atdevis melnsvārcim, citādi pazemē būs jāpavada mūžība kopā ar spalvainu onkuli ar kazas kājām!

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt