Facebook atkal mēģina pievienot video un balss zvanus

facebook

Facebook izmēģina balss un video zvanu pievienošanu galvenajai Facebook lietotnei, ziņo Bloomberg. Šīs funkcijas pašlaik ir daļa no Messenger lietotnes, kuru Facebook sākotnēji izslēdza no savas lielās galvenās sociālo tīklu lietotnes 2011. gadā un oficiāli izņēma 2014. gadā.

Balss un video zvani ir divas no vairākām Messenger funkcijām, ko Facebook ieviesis savos citos produktos, piemēram, Portal videokamerās un Oculus virtuālās realitātes austiņās. Uzņēmums nav dalījies, vai plāno sociālo mediju platformai pievienot arī citas Messenger funkcijas, bet Messenger produktu pārvaldības direktors ir teicis Bloomberg, ka “laika gaitā lietotāji sāks redzēt mazliet vairāk jau pazīstamu funkciju”.

Facebook apstiprināja arī The Verge ziņu portālam, ka tas testē balss un video zvanus “vairākās valstīs”. Uzņēmums nav kopīgojis informāciju par to, cik daudz lietotāju redzēs šos līdzekļus vai ko tas nozīmēs atsevišķai Messenger lietotnei nākotnē, izņemot to, ka “pilnai ziņapmaiņas, audio un video zvanu pieredzei, lietotājiem ir jāturpina izmantot Messenger”.

Balss un video zvanu pievienošana Facebook lietotnei nozīmē, ka nepieciešams mazāk programmu, uz kurām pārslēgties, kamēr savā datorā vai tālrunī darāt citas lietas. Taču nav īsti skaidrs, ko sociālo mediju gigants ar šīm jaunajām funkcijām mēģina panākt un vai tās tiks izmantotas tik pat plaši kā Messenger.

Avots: The Verge

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt