Facebook testēs iespēju vienam kontam ļaut izveidot līdz pat 5 profiliem

Facebook testa ietvaros ļaus dažiem lietotājiem izveidot vairākus profilus, paziņojis uzņēmums. Izskatās, ka sociālo mediju gigants meklē jaunus veidus, kā neatpalikt no konkurentu piedāvātajām funkcionalitātēm un veicināt lietotājus turpināt izmantot Facebook.

Testa ietvaros daļai platformas lietotāju būs iespēja izveidot līdz pat četriem papildu profiliem, kas piesaistīti viņu sākotnējam kontam. Papildu profilus varēs izmantot dažādiem mērķiem, piemēram, vienu – draugiem, vienu – domubiedriem, bet citus – mijiedarbībai ar dažādām grupām un populāriem cilvēkiem. Lietotājiem joprojām būs viens galvenais konts un iespēja pārslēgties starp profiliem vien ar dažiem klikšķiem.

Uzņēmuma preses pārstāvis min, ka uz katru profilu attieksies tie paši ierastie platformas lietošanas noteikumi. Ja kādā profilā tiks veikts pārkāpums, tā dēļ veidotie ierobežojumi ietekmēs visu kontu. Izveidotajos papildus profilos, ja vien tas nepārkāps platformas lietošanas noteikumus, kā arī netiks iekļauti cipari un simboli, kā vārds nebūs jānorāda sava īstā identitāte. Nu jau vairākus gadus Facebook lietošanas noteikums, kas paredzēja izmantot savu īsto vārdu, kad tiek izveidots lietotāja konts, ticis plaši apstrīdēts. Vācijā šī punkta dēļ kāds mudinājis vērsties tiesā.

2021. gada ceturtajā ceturksnī platformā pirmo reizi tās pastāvēšanas vēsturē sāka samazināties ikdienas aktīvo lietotāju skaits. Facebook pēdējā laikā visai regulāri ievieš jaunas funkcijas, cenšoties noturēt lietotāju, īpaši jauniešu uzmanību, kas visai bieži izvēlas laiku pavadīt tādās platformās kā TikTok.

Avots: The Verge

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt