Facebook grupas iegūs jaunu dizainu

Facebook grupas gatavojas veikt dažas lielas izmaiņas, un, ja esat izmantojis Discord, jaunā pieeja ir diezgan labi pazīstama. Discord ir platforma, kurā iespējams apmainīties ar teksta, audio un video ziņojumiem. Sākotnēji tā izveidota datorspēļu entuziastiem, taču mūsdienās tiek izmantota arī diskusijām par citiem tematiem. 

Izmaiņu uzmanības centrā ir jauna sānjosla, kurā uzskaitītas grupas ar noapaļotām kvadrāta ikonām. Tāpat kā Discord un Slack, lietotāji varēs izcelt grupas, lai tās sarakstā tiktu parādītas vispirms. Atsevišķām grupām būs jauna izvēlne, kas vēl vairāk atgādina Discord. Izvēlne organizē tādas detaļas kā kanālus, Messenger sarunas un pasākumus citu pēc cita.

Kanāli grupās var būt sarakstes ar audio vai tekstu, dažādu ierakstu sadaļas, kur lietotāji var publicēt ziņas un komentārus līdzīgi tam, ko esam pieraduši redzēt Facebook ierakstu plūsmā. Telpas, kurās iespējams sarakstīties atgādina Messenger, bet audio telpas atgādina Discord.

Platformas regulāri veic jaunus atjauninājumus un krasas dizaina izmaiņas, sākot arvien vairāk līdzināties cita citai. Izmaiņas būs publiski pieejamas tuvāko mēnešu laikā, stāsta Meta pārstāve ziņu portālam The Verge.

Avots: The Verge

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt