Gmail aplikācijā pieprasīta kļūst dzimtās valodas tulkošanas funkcija

Gmail ir izlaidis Android un iOS ierīcēm dzimtās valodas tulkošanas funkciju, kas spēj saprast kādā valodā tulkot un automātiski konkrēto e-pastu iztulkot. Šī funkcija jau bija novērojama ilgāku laiku lietojot datora ierīci un šobrīd funkcija ir pieejama 100 valodās, ieskaitot latviešu.

Google paziņoja par aizraujošajām ziņām savā vietnes atjauninājumu blogā, sakot, ka tā ir “ļoti pieprasīta funkcija” mobilo ierīču lietotājiem. Iepriekš, ja lietotāji vēlējās tulkot e-pasta ziņojumu, viņiem vajadzēja kopēt un ielīmēt saturu pakalpojumā Google Translate vai arī veikt ekrānuzņēmumu un augšupielādēt to pakalpojumā Google Lens.

Foto: Google

Lai pārtulkotu ziņojumu mobilajā tālrunī, lietotājiem e-pasta ziņojuma augšējā labajā stūrī nepieciešams noklikšķināt uz opcijas “Tulkot” (Translate), kas atrodas trīs punktu iestatījumu izvēlnē. Lietotāji var izvēlēties savu izvades valodu iestatījumos, tāpēc tiek parādīts uzvedne, ja e-pasta saturs neatbilst “Gmail Display language”(Gmail displeja valoda). Jūs variet arī atteikties no tulkojuma, ja esiet spējīgs un vēlaties ziņojumu izlasīt oriģinālvalodā.

Tulkošanas integrācija pakāpeniski būs pieejama Android lietotājiem tuvāko divu nedēļu laikā. iOS ierīcēs funkcija būs pieejama, sākot ar 21. augustu.

Avots: TechCrunch

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt