Google Maps drīz kļūs krāsaināks un detalizētāks

Pakalpojumā Google Maps ir dažādās funkcijas, kas ir pieejamas kā pakalpojuma daļa. Tomēr, ja jums šķita, ka Google Maps vienmēr ir bijis pārāk “plakans”,  tad drīzumā ir sagaidāms, ka Google Maps drīz kļūs krāsaināks un detalizētāks.

Google ir paziņojis, ka atjauninājumā Google Maps viņi iepazīstinās ar to, ko viņi sauc par pakalpojuma vizuāliem uzlabojumiem, pateicoties jaunu krāsu kartēšanas algoritmu izmantošanai, kas palīdzēs padarīt kartes krāsainākas un arī detalizētākas. Tas, cerams, sniegs lietotājiem labāku priekšstatu par atrašanās vietu, piemēram, identificējot dažādus reljefa līmeņus, reljefa veidus utt.

Saskaņā ar Google teikto: “Izmantojot jaunu krāsu kartēšanas algoritmisku paņēmienu, mēs varam uzņemt šos attēlus un pārveidot tos vēl visaptverošākā, spilgtākā apgabala kartē globālā mērogā. Vietas izpēte ļauj aplūkot tās dabiskās iezīmes – lai jūs varētu viegli atšķirt sausās pludmales un tuksnešus no zilajiem ezeriem, upēm, okeāniem un gravām.”

Pakalpojums joprojām darbosies kā līdz šim, izņemot tagad tas būs detalizētāks lietotājiem, kurus varētu interesēt šāda veida lietas.

 

Avots: Ubergizmo

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt