Google Maps pievieno funkciju, kas paziņo, kad draugi vai tuvinieki droši ieradušies mājās

Dažkārt draugi un tuvinieki, ar kuriem pavadām laiku kopā, lūdz uzrakstīt ziņu, kad tiekam mājās. Dažreiz gadās aizmirst par ziņas uzrakstīšanu, kas draugiem un tuviniekiem var radīt uztraukumu. Google Maps jaunākais atjauninājums piedāvās risinājumu. Jauna atrašanās vietas dalīšanās funkcija brīdinās par ierašanos konkrētā adresē vai tās pamešanu tos, ar kuriem to koplietojat.

Kā tad šī funkcija strādās un par ko tad tā īsti brīdinās? Google bloga rakstā min, ka jaunā funkcija paziņos, kad kāds, kas dalās ar savu atrašanās vietu ir pametis kādu konkrētu vietu vai apgabalu vai kaut kur ieradies. Funkcija varētu būt noderīga, lai parādītu, kad kāds ir droši ieradies mājās, parādītu draugiem, cik tālu esat ticis un kad aptuveni ieradīsieties uz pasākumu vai arī, lai ģimene zinātu, kad kāds tuvinieks devies ārpus pilsētas.

Jaunā funkcija būs pieejama gan iPhone, gan Android Google Maps lietotnē. Kad tā būs parādījusies, to varēs atrast, uzspiežot uz sava profila attēla ikonas, un izvēloties atrašanās vietas kopīgošanu. Pēc tam būs nepieciešams no saraksta izvēlēties personu, kurai vēlaties pieprasīt dalīties ar savu atrašanās vietu. Tad parādīsies iespēja pievienot konkrētu adresi, kā arī atzīmēt, vai paziņojumu vēlaties saņemt, kad persona ierodas vai pamet adresi.

Persona, kurai esat pieprasījis paziņojumus par atrašanās vietu, saņems brīdinājumu par atrašanās vietas pievienošanu. Tiklīdz šī persona aizies vai ieradīsies norādītajā vietā, saņemsiet paziņojumu. Piemēram, ja draugs ir ieradies uz koncertu, saņemsiet par to brīdinājumu un zināsiet, ka varat viņu meklēt. Persona saņems arī vairākus atgādinājumus, lai informētu, ka koplieto paziņojumus par atrašanās vietu, tostarp paziņojumus Google Maps lietotnē, kā arī e-pastus. Ja tomēr vairs nevēlēsieties, lai kāds zina par atrašanās vietas maiņu, funkciju varēs arī izslēgt, lai draugi un tuvinieki vairs nesaņem paziņojumus.

Jaunā funkcija tiek pamazām izlaista, taču lietotājiem visā pasaulē tā visticamāk būs pieejama tuvāko nedēļu laikā.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt