Ziņu meklēšana Gmail Android lietotnē kļūs ātrāka un vienkāršāka

Iesūtīto e-pastu meklēšana Gmail Android lietotnē, pateicoties jaunam Google atjauninājumam, drīz kļūs vienkāršāka un ātrāka.

Līdz šim, meklējot iesūtītos e-pastus meklēšanas giganta e-pasta pakalpojumā, Android ierīcēm nebija pieejami nekādi filtri. Turpretī datora versijas Gmail lietotāji var filtrēt iesūtītos e-pastus pēc adresāta, tēmas, atslēgas vārdiem vai atslēgas vārdu trūkuma, e-pasta lieluma un datuma.

Meklēšanas rezultātu filtrēšana

Google savā bloga ierakstā paziņoja, ka turpmāk Gmail lietotāji varēs ātri un vienkārši filtrēt e-pastu savos Android viedtālruņos, lai atrastu konkrētus e-pasta ziņojumus vai informāciju.

Kad šis atjauninājums būs pieejams, Android ierīcēs pēc meklēšanas ailītes aizpildīšanas redzēsiet pogas “No”, “Nosūtīts uz”, “Datums” un “Pielikumi”, kas palīdzēs atrast tieši to, ko meklējat. Turklāt, meklējot e-pasta ziņojumus pēc sūtītāja, Gmail lietotāji var izvēlēties no ieteikto sūtītāju saraksta vai meklēt e-pasta ziņojumus no vairākiem sūtītājiem.

Tā kā arvien vairāk darba tiek veikts mobilajās ierīcēs, Android lietotājiem tie paši rīki, ko viņi izmanto datora Gmail versijā, iespējams, palīdzēs uzlabot produktivitāti, jo viņiem nebūs jātērē laiks, meklējot vairākus e-pasta ziņojumus, lai atrastu meklēto informāciju.

Avots: TechRadar

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt