BMW piedāvā viedās brilles auto mehāniķiem

Ir pagājis kāds laiks, kopš tika publicētas Google Glass viedās brilles un arī visai ātri pazuda no tirgus. BMW auto ražotāji nesen nākuši klajā ar jaunām viedajām brillēm, kurām ir nedaudz citāda tehnoloģija.

BMW otrdien paziņoja, ka ir izstrādājis jaunas viedās brilles saviem dīleru auto tehniķiem. TSARAVision Smart Glasses viedās brilles savu nosaukumu ieguvušas no jaunās BMW tiešsaistes uzskaites sistēmas TSARA. Brilles paātrina diagnostikas un remonta procedūras, piedāvājot visu, kas nepieciešams, bez vajadzības analizēt rokasgrāmatas vai meklēt informāciju internetā.

TSARAVision Smart Glasses nelīdzinās tradicionālām brillēm, tās soli pa solim auto tehniķiem spēj parādīt tehniskos zīmējumus un pamācības. Brilles arī spēj uzņemt ekrānuzņēmumus un vajadzības gadījumā, meklējot papildus detaļas, piekļūt fotoattēliem.

Situācijā, kad remontējamajai automašīnai ir pārāk sarežģīta problēma, auto tehniķis var izmantot briļļu funkciju, lai piezvanītu uz Vāciju. Tur inženieris var klātienē aplūkot problēmu un palīdzēt to risināt. Ja tehniķim nepieciešams atvērt jaunu dokumentu, to iespējams veikt ar balss vadību, neatraujot rokas no darba.

BMW ziņo, ka BMW dīleru auto tehniķiem brilles varētu būt pieejamas jau jūnijā. BMW nav pirmais uzņēmums, kas mēģina ieviest šādu ideju. Pagājušajā gadā arī Porsche saviem auto tehniķiem piedāvāja šāda tipa brilles, lai paātrinātu automašīnu remontus un apkopes.

Avots: CNET

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

3 Responses

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt