Google piedāvā mūzikas straumēšanas servisu Youtube Music

Lai cīnītos pret konkurentiem kā  Spotify, Google paziņojis par diviem jauniem pakalpojumiem: mūzikas straumēšanas servisu Youtube Music un Youtube Premium. YouTube Music izdos kā atsevišķu mobilo aplikāciju, un pārlūkos parādīsies atjaunināti atskaņotāji ar piekļuvi mūzikas un videoklipu bibliotēkām. Jaunais pakalpojums pielāgosies katra lietotāja gaumei un vajadzībām, balstoties uz meklēšanas vēsturi, atrašanās vietu, diennakts laiku utml. Ja lietotājs ieradīsies citā valstī, viņam piedāvās šajā valstī populāros hitus. Ja sistēma noskaidros, ka lietotājs atrodas sporta zālē, viņš dzirdēs enerģiskus skaņdarbus. Bez visa piedāvās arī milzīgu daudzumu atskaņošanas sarakstu visām gaumēm.

Youtube Music būs gan maksas, gan bezmaksas. Bezmaksas versijā starp dziesmām skanēs reklāmas. Pārejot uz maksas versiju Youtube Music Premium par 9.99 $ mēnesī, reklāmu nebūs, pie tam interesējošās dziesmas drīkstēs lejuplādēt. Tie, kuri šobrīd abonē Google Play Music, varēs lietot YouTube Music Premium bez papildus maksas. Paredzēts, ka nākotnē Google Play Music tiks slēgts.

Savukārt Youtube Premium klienti bez YouTube Music Premium iegūs bezreklāmu Youtube ar tiesībām lejuplādēt videoklipus, kā arī varēs skatīties oriģinālos Youtube video, kas visiem nav pieejami. Oficiālais pakalpojumu starts paredzēts 22. maijā ASV, Austrālijā, Jaunzēlandē, Meksikā un Dienvidkorejā. Tuvākajos mēnešos tos piedāvās visā pasaulē.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

One Response

  1. Gan jau tā lejupielāde izpaužās tāpat kā jau spotify un netflix gadījumā – “saglabāt telefonā offline režīmam”. Diez vai būs tā, ka varēs tagad iemest flashā un pielikt pie auto maģa pēc tam tās dziesmas 🙂

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt