Google Play Games for PC tagad pieejams Open Beta

Uzņēmums Google paziņojis, ka Google Play Games for PC, programma, kas ļauj lietotājiem spēlēt Android spēles uz Windows, tagad ir pieejama visiem lietotājiem zem open beta versijas Dienvidkorejā, Honkongā, Taivānā, Taizemē un Austrālijā. 

Jau gada sākumā IT pasaules gigants Google bija ļāvis izvēlētiem lietotājiem testēt un izmēģināt šo platformu (closed beta). Tagad interesentiem vairs nebūs jāgaida rindā pēc uzaicinājuma un iespējas izmēģināt jauno platformu. 

Avots: Google

Uzņēmums arī atzīmēja, ka tas ir samazinājis minimālās prasības lietotāju sistēmām, lai vairāk lietotājiem būtu iespēja spēlēt šīs spēles. Kā jaunās minimālās prasības ir noteiktas četru kodolu procesors, integrēta video karte un 10 GB brīvas atmiņas ierīces cietajā diskā. Minimālās prasības ir ievērojami samazinājušās, salīdzinot tās ar iepriekš noteiktajām – 8 kodolu procesoru, augstākās klases video karti un 20 GB brīvās atmiņas.

Google apgalvo, ka pašlaik Google Play for PC pieejamas vairāk kā 50 ar datoru saderīgas spēles.

“Pēdējos mēnešos mūsu Google Play spēļu katalogs ir vairāk nekā divkāršojies līdz 50 + spēlēm, kuras varat spēlēt Windows datoros, izmantojot Google Play lietojumprogrammu. Mūsu katalogā ir iekļautas daudzas no mūsu populārākajām mobilajām spēlēm pasaulē, tostarp: Summoners War, Cookie Run, Kingdom, Last Fortress:Underground, and Top War,” bloga rakstā min uzņēmums.

Pilnu pieejamo spēļu sarakstu varat apskatīt šeit.

Avots: TechCrunch

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt