Huawei Latvijā prezentē Mate 50 Pro un citus tehnoloģiju jaunumus

Šodien Huawei oficiāli prezentēja virkni jaunu produktu, tostarp Mate 50 Pro, augstākās klases flagmaņu viedtālruni ar pasaulē pirmo desmit līmeņu regulējamo fiziskās diafragmas atvēruma kameru, nova 10 un nova 10 Pro viedtālruņus ar pirmo 60 MP priekšējo kameru un parocīgiem SuperCharge režīmiem, kā arī Watch D – pirmo Huawei viedpulksteni ar asinsspiediena mērīšanu un EKG monitoringu.

“Huawei turpina piedāvāt pārsteidzošas augstākās klases tehnoloģijas ikvienam cilvēkam, ģimenei un organizācijai. Tāpēc mēs kā uzņēmums turpināsim investēt viedtālruņu izstrādē, kas ir būtiska mūsu stratēģijas sastāvdaļa. Jaunais flagmanis Mate 50 Pro un nova 10. sērijas viedtālruņi ir jaunākais mūsu filozofijas piemērs – mēs vienmēr vēlamies piedāvāt revolucionāras un integrējošas inovācijas ikvienam patērētājam,” pasākuma laikā komentēja Huawei pārdošanas direktore Jana Vasiljeva.

Huawei Mate 50 Pro – flagmaņu viedtālrunis ar revolucionāru Ultra Aperture kameru

Flagmanis ir aprīkots ar modernāko 50 MP Ultra Aperture kameru, ko ir iespējams regulēt 10 līmeņos. Fiziskās diafragmas kamera ir aprīkota ar f/1,4 lielu diafragmu, kas darbojas kopā ar XD Fusion Pro attēla dzinēju un gaismas uzņemšanu, lai līdz pilnībai iestatītu attēla spilgtumu, gaismas un ēnu detaļas, kā arī aukstos un siltos toņus. Viedā kamera pielāgo diafragmas atvērumu automātiskajā režīmā identificētajam sižetam un uzņemšanas scenārijam.

Huawei Mate 50 Pro aizmugurējais korpuss ir izstrādāts divās versijās – stikla un vegānās ādas. Stikla vāciņš ir pieejams divās krāsās – sudraba un melnā, kas ierīcei piešķir atšķirīgu, bet elegantu apdari, savukārt vegānās ādas versija ir pieejama oranžā krāsā, iedvesmojoties no starojošajiem saules stariem.

Viedtālrunis ar vegānās ādas korpusu ir aprīkots arī ar Kunlun ekrāna stiklu, kas sastāv no miljardiem nanometru līmeņa kristāliņu, kas veidoti kompozītmateriālu jonu injekciju rezultātā, padarot to elastīgāku un noturīgāku pret kritieniem, ko apliecina Šveices SGS piecu zvaigžņu stikla noturības pret kritieniem sertifikāts. Tādējādi Mate 50 Pro ir pirmais nozares viedtālrunis, kas jebkad ieguvis šādu sertifikātu. Huawei jaunais viedtālrunis atbalsta arī IP68 klases ūdensizturību līdz 6 metriem zem ūdens, kas ļauj viegli tikt galā ar mitru vai putekļainu vidi.

Nozarē pirmā 60 MP priekšējā kamera un uzlaboti SuperCharge režīmi

Pasākumā uzņēmums prezentēja arī nova sērijas viedtālruņus. Pilnībā jaunie nova 10 un nova 10 Pro var lepoties ar iespaidīgu 60 MP platleņķa priekšējo kameru, kas spēj uzņemt 4K video, taču pro versija ir aprīkota arī ar papildu 8 MP portretu kameru kristālskaidriem tuvplāniem. Priekšējā 8 MP portretu tuvplāna kamera atbalsta 2X optisko tālummaiņu un līdz pat 5X digitālo tālummaiņu. Huawei nova 10 Pro ir arī nozares pirmā priekšējā kamera, kas aprīkota ar tūlītēju autofokusu ar četru fāžu noteikšanu (QPD).

Abām ierīcēm ir arī virkne iespaidīgu specifikāciju, tostarp 50 MP aizmugures kamera ar uzlabotu attēlu apstrādi, augstu ekrāna atsvaidzināšanas ātrumu un ātrās uzlādes iespēju. Aizmugurējā kamera izmanto Huawei flagmaņu klases RYYB krāsu filtru masīvu. Tā atbalsta arī tūlītēju autofokusu ar QPD un nulles kavēšanās tehnoloģiju (ZSL), kas nodrošina ideālus fotografēšanas rezultātus nepietiekama apgaismojuma apstākļos, kā arī atbalsta AI Snapshot funkciju, lai fiksētu katru mirkli. 

Lai tiktu galā ar akumulatora darbības laiku, Huawei nova 10 Pro atbalsta 100 W Huawei SuperCharge un pirmo reizi ir aprīkots ar jauno Turbo režīmu, kas lauž enerģijas patēriņa ierobežojumus tūlītējai uzlādei. Lai uzlādētu tālruni no 20 % līdz 80 %, ir nepieciešamas 10 minūtes, savukārt pilnīga tālruņa uzlāde notiek tikai 20 minūtēs.

Pirmais Huawei viedpulkstenis ar asinsspiediena mērīšanu un EKG monitoringu

Huawei Watch D ir pirmais uzņēmuma viedpulkstenis ar uzlabotu augstas veiktspējas EKG sensora moduli un asinsspiediena monitoringu. Papildu veselības mērījumiem viedpulkstenis nodrošina arī miega monitoringu, skābekļa līmeņa asinīs (SpO2) monitoringu visas dienas garumā, ādas temperatūras noteikšanu, stresa monitoringu un ir aprīkots ar vairāk nekā 70 treniņu režīmiem.

No šī brīža Watch D lietotāji var kopīgot savus vingrinājumu rezultātus no Huawei Health lietotnes ar populāro treniņu izsekošanas lietotni Strava. Kad datu kopīgošana ir aktivizēta, lietotāji var piekļūt saviem Huawei viedpulksteņa uzraudzītajiem datiem Strava vietnē.

Huawei Mate 50 Pro ar stikla korpusu ir pieejams par ieteicamo mazumtirdzniecības cenu 1299 eiro, bet vegānās ādas versija – par 1399 eiro. Savukārt nova 10 viedtālrunis ir pieejams par 549 eiro, bet Pro versija – par 699 eiro. 

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt