Huawei Watch Fit 3: vēl precīzāki veselības un fitnesa mērījumi

Viedpulksteņu valkātāju vidū fitnesa un veselības mērījumu funkcijas saglabā dzelžainas līderpozīcijas, kas jo sevišķi ir būtiski, nodarbojoties ar dažādiem sporta veidiem un sekojot līdzi saviem sniegumiem. Esot soli priekšā saviem pēctečiem, jaunais Huawei Watch Fit 3 ar klasisko kvadrāta formas dizainu nodrošina vēl precīzākus veselības un fitnesa mērījumus gan treniņu laikā, gan ikdienas ritumā. Profesionāls skeitbordists Artūrs Bogdanovičs (Mr. Boga) dalās pieredzē, kā veselības un fitnesa mērījumi nāk talkā treniņu laikā.

Kā sportists norāda, skeitbords ne tikai kalpo kā pārvietošanās līdzeklis, bet tas arī viņu uztur kustībā, palīdz mentālajai veselībai un sniedz kārtīgu slodzi uz sirdi. “Paralēli cenšos arī regulāri vingrot. Skeitbordisti mūsdienās arvien agrākā vecumā sasniedz apziņu par to, cik būtiski ir vispārīgi rūpēties par ķermeni.”

Viedpulkstenis kā aksesuārs arī aktīviem sportistiem

Artūram pulkstenis jau ilgus gadus ir bijis iemīļots aksesuārs. “Ir patīkami, ka viedpulkstenis ir viegls un praktiski nejūtas pie aktivitātēm. Šajā gadījumā laika rādījumam nāk klāt daudz viedo iespēju – paziņojumi, veselības un fitnesa rādījumi, kā arī parocīgas ikdienas funkcijas.”

Izlaižot klajā jauno viedpulksteni, Huawei ir parūpējies, ka tas būs piemērots kā ikdienai, tā dinamiskām aktivitātēm, apvienojot modi ar sportu. Ierīce piedāvā vairāk par simts dažādiem treniņu plāniem, tai skaitā skeitbordu, e-sportu, peldēšanu un citas nodarbes.

Tāpat treniņa laikā, un ne tikai, svarīgi sekot līdzi savai sirdsdarbībai, lai nepārslogotu ķermeni, uzraudzītu savu stresa līmeni, kā arī kontrolētu miega kvalitāti. Huawei produktu apmācības vadītājs Mikus Tillers stāsta: “Jaunais Huawei Watch Fit 3 ir aprīkots ar modernizētu TruSeen™ 5.5 veselības monitoringa tehnoloģiju. Viedpulksteņa precizitāte ir uzlabota par 30%, kas nozīmē, ka tagad arī īpaši aktīvi viedulksteņu lietotāji, piemēram, slēpojot, varēs neuztraukties, ka būs pārāvumi sirdsdarbības mērījumos. Protams, tiek nodrošināta arī datu interpretācija, viedpulkstenim analizējot gūtos datus arī ilgtermiņā, un savu lietotāju infomējot, ka, piemēram, sirdsdarbība miera stadijā ir palielinājusies par konkrētiem procentiem, no kā tālāk lietotājs pats var veikt savus secinājumus un ieviest labojumus ikdienā.”

Arī skeitbordists Artūrs norāda, ka seko līdzi savam pulsam un miegam: “Pulsa mērījumi palīdz šobrīd saprast savu kardio sagatavotību kā sportistam, un nedaudz pavariēt savus treniņu veidus un ritmus.” Tāpat sportists norāda, ka šāda veida veselības un fitnesa mērījumi noder progresa izsekošanai, jo laba fiziskā sagatavotība nenoliedzami atspoguļojas triku apgūšanā un veiklībā.”

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt