Instagram testē funkciju, kas ļaus publikācijas nosūtīt “tuvākajiem draugiem”

Instagram lietotāji jau kādu laiku sūdzas par sociālā tīkla bezpersoniskumu lielā mērā tā algoritmiskās plūsmas dēļ. Kompānija ir centusies palaist plašākas iespējas lietotājiem koplietot saturu ar saviem draugiem. Šajā nolūkā Instagram pašlaik testē līdzekli, kas ļauj koplietot plūsmas ziņas tikai ar savu grupu “Tuvākie draugi”.

Pēdējo dienu laikā daudzi lietotāji, tostarp ICYMI informatīvā izdevuma Lia Haberman redaktore, ir pamanījuši šo funkciju.

Foto: X

Kompānija “TechCrunch” apstiprināja, ka izmēģina šo līdzekli dažās valstīs, taču neprecizēja, kuras.

Tiek ziņots, ka šī funkcija jau tiek izmantota dažās valstīs, taču nav informācija kurās.

“Mēs pārbaudām personu spēju atlasītajās valstīs koplietot publikācijas ar saviem tuvajiem draugiem. Mēs vienmēr pētām jaunus veidus, kā mūsu lietotāji labāk var izpausties un pieslēgties vietnē Instagram,” paziņojumā sacīja kāda Meta preses pārstāve.

Ja plūsmu (feed) ziņu koplietošana ar draugiem kļūst plaši pieejama, tas var samazināt vajadzību lietotājiem izveidot “finsta” (alternatīvu kontu, kurā draugiem nosūtīt interesējošas publikācijas) kontu.

2018. gadā sociālais tīkls globāli laida klajā jaunu funkciju, kas ļauj dalīties stāstos ar privātu “Close Friends” sarakstu.

Pagājušā gada decembrī Instagram laida klajā “Notes”, kas ir veids, kā ar draugiem koplietot teksta paziņojumus. Pēdējo mēnešu laikā uzņēmums ir ieviesis tādas funkcijas kā mūzikas koplietošana, tulkošana un atrašanās vietas koplietošana.

Avots: TechCrunch

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt