Kā Gmail plāno lietot AI, lai tas uzrakstītu e-pastu jūsu vietā

Google I/O pasākumā, Google parādija jaunās mākslīgā intelekta iespējas, kur viena no tām saucās Help me write (palīdzi man uzrakstīt), kas sola automātiski Jūsu vietā uzrakstīt e-pastus un īsziņas.

Jaunā funkcija, kas ļaus Gmail platformā mākslīgajam intelektam uzrakstīt e-pastus vai īsziņas jūsu vietā, balstīsies uz 2018. gadā Google ieviesto funkciju “Smart Compose“, kā arī 2017. gadā pievienoto funkciju “Smart Reply“.

Lai gan Smart Reply piedāvā automātiskas atbildes un Smart Compose piedāvā ieteikumus rakstīšanas laikā, Help Me write būs pieejams daudz vairāk, kurš spēs izveidot e-pastu no vienkāršas frāzes. Poga Refine var saīsināt tekstu, izstrādāt vai padarīt epastu formālāku. Pēc tam varat manuāli rediģēt epasta ziņojumu vai nosūtīt to tādu, kāds tas ir.

Savā Google I/O demonstrācijā Pikhajs izmantoja Help me write, lai sastādītu epasta ziņojumu, pieprasot no aviokompānijas pilnīgu kompensāciju par atceltu lidojumu. Help Me Write no nulles izveidoja epasta ziņojumu, izmantojot informāciju, kas iegūta no aviokompānijas pa epastu nosūtītā kupona piedāvājuma.

Ziņo, ka Help Me Write visiem Gmail lietotājiem varētu kļūt pieejams, kad tiks atjaunots Google Workspace, bet tam vēl nav nolikts konkrēts datums.

Avots: CNET

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt