Lenovo jaunais ThinkPad ir plānāks kā jebkad

Lenevo vakar paziņoja par papildinājumiem savā Think Pad datoru līnijā, no kuriem lielāko uzmanību saņēma X1 Titanium Yoga. Jaunais X1 Titanium Yoga ir pārklāts at to, ko Lenovo dēvē par “titāna materiālu”, un ir tikai 0,45 collas (11,5mm) biezs. Tam ir arī 3:2 2K skārienjūtīgs displejs, kas var sasniegt 450 nitu spilgtumu.

X1 Titanium Yoga darbojas ar Intel jaunāko 11. paaudzes Core i 7 vPro procesoru. Tāpat kā lielākā daļa X1 sērijas, tas ir Intel Evo sertificēts. X1 Titanium Yoga var konfigurēt ar līdz pat 16GB atmiņu un 1TB PCLe SSD atmiņu, kā arī ar 5G savienojumu un diviem Thunderbolt 4 portiem.

X1 Titanium Yoga būs iespējams iegādāties jau šomēnes, sākot no 1899 ASV dolāriem jeb aptuveni 1560 Eur.

Lenovo šogad ir pievienojis arī vairākus citus datorus ThinkPad sērijā. ThinkPad X1 Carbon Gen 9 un ThinkPad X1 Yoga Gen 6 ir pirmie divi portatīvie datori, kas atbalsta Dolby Voice, kas, pēc Lenovo teiktā, sniegs videokonferences pieredzi, kas “ir dabiskāka, mazina klausītāju nogurumu un skan satriecoši skaidri”. Abiem klēpjdatoriem ir arī zemas zilās gaismas funkcija, ieslēgšanas / izslēgšanas poga ar pirkstu nospiedumu lasītāju un klātbūtnes noteikšanas sensors.

X1 Carbon Gen 9 ir jauns 16:10 displejs un aizmugures ventilācija, kā arī plašāks skārienpaliktnis un lielāks akumulators nekā tā iepriekšējai paaudzei. Tas būs pieejams no februāra par 1429 ASV dolāriem jeb aptuveni 1175 EUR.

X1 Yoga Gen 6 arī ir 16:10 displejs, lielāks akumulators un plašāks skārienpaliktnis, taču tas piedāvās jaunu pelēku toni Stormy Gray. Šis dators arī būs pieejams februārī, sākot no 1569 ASV dolāriem jeb aptuveni 1290 Eur.

Pagājušajā nedēļā Lenovo paziņoja arī par jauniem IdeaPad datoriem, kā arī par universālu sistēmu ar rotējošu displeju.

Avots: The Verge

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

3 Responses

  1. Esmu zināmā mērā dusmīgs uz jaunajiem Thinkpad T sērijas portatīvo datoru ar USB-C lādētāju portiem. Tie ļurkājās, nav stingri. Ja izmanto pie dokstacijas, tad nereti signāls pazūd. Varbūt kādi var padalīties pieredzē, ja kādam ir portatīvie ar USB-C lādētājiem. Kā viņiem šie porti lietojas.

  2. Varbūt, ka tāda pati problēma, kas telefonos, salien gruži iekšā tai portā un štekeri līdz galam nevar iebakstīt. Pabaksti ar plānu koka skaliņu vai zobu bakstāmo putekļus ārā no tā porta, moš uzlabosies situācija.

  3. Viesīc, paldies par komentāru. Bet problēma ir pilnīgi jauniem un pilnīgi visiem. Telefonos māk uztaisīt, ka kontaktdakša turās portā labi, bet Lenovo nemāk to realizēt. Stulbākais, ka ligzdas ir uzlodētas uz mātesplates. Ja negribi nodarboties ar cimperlīgu lodēšanu, jāmaina mamma. 🙁

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt