Lenovo strādā pie MI operētājsistēmas

2024. gada CES paziņotā Lenovo MI OS ir daļa no stratēģijas, ar ko attīstīt savu mākslīgā intelekta (MI) biznesu. Vai tas konkurēs ar Windows 11?

Lēmums seko pēc uzņēmuma pagājušā gada paziņojuma par visaptverošu inteliģences stratēģiju. Uzņēmums tiek pozicionēts kā industrijā pirmais MI risinājumu un pakalpojumu sniedzējs, kas izveidojis pilnu inteliģences komplektāciju. 

Ar detaļām Liu Džun īpaši nedalās, taču apgalvo, ka jaunā MI OS būs veidota ap vairāku terminālu produktiem, īpaši fokusējoties uz MI datoriem un personīgajiem aģentiem. 

Mākslīgā Intelekta Lenovo datori

Uzņēmuma plānos ir izlaist MI datoru sērijas jau šī gada pirmajā daļā. Runā, ka ierīcēm būs multimodālas dabiskās valodas mijiedarbības prasmes, ievērojami uzlabojot pavēļu izpratni un labāk izprotot lietotāju vajadzības. 

Lenovo strādā arī pie MI viedajiem termināļiem, kas veidoti, lai nodrošinātu MI visiem, paralēli uzsverot privātumu un drošību.

Lenovo MI OS mērķis esot veicināt MI datoru ekosistēmas izveidi un palīdzēt MI tehnoloģijām uzsākt jaunu izstrādes stadiju. Kā tas notiks? Vēl nav zināms. 

Uzņēmuma ambiciozie plāni ir daļa no tehnoloģiju uzņēmumu tendences izstrādāt pašu operētājsistēmas – gan Ķīnā, gan ārpus tās. Ja plāns izdosies veiksmīgi, Lenovo MI OS varētu sacensties ar Microsoft Windows gluži tāpat kā Huawei HarmonyOS ar Google Android

Avots: TechRadar

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt
Citi raksti no šīs kategorijas