Meta LLaMA 2 mākslīgā intelekta modelis nu ir atvērtā koda

Uzņēmums Meta paziņoja, ka LLaMA 2 mākslīgā intelekta valodas modelis nu ir atvērtā koda. Tagad tas par brīvu pieejams komerciālai un pētnieciskai lietošanai un līdz ar to ir pienācīgs konkurents OpenAI bez maksas GPT-4, kas nodrošina tādus rīkus kā ChatGPT un Microsoft Bing.

Par jaunumiem Meta paziņoja Microsoft Inspire pasākuma ietvaros, atzīmējot savu atbalstu Azure, Windows un abu uzņēmumu veidoto sadarbību. Tajā pašā laikā Microsoft atklāja sīkākas detaļas par savā 360 platformā iebūvētajiem mākslīgā intelekta rīkiem un to, cik tie maksās. Qualcomm arī paziņoja, ka sadarbojas ar Meta, lai, sākot ar 2024. gadu, LLaMA 2 nogādātu klēpjdatoros, tālruņos un austiņās.

Meta paziņojumā presei skaidro, ka šādu lēmumu pieņēma, lai sniegtu jaunuzņēmumiem un pētniekiem piekļuvi vairāk mākslīgā intelekta rīkiem un ļautu ar tiem eksperimentēt. Pēc uzņēmuma teiktā, LLaMA 2 mākslīgais intelekts tika apmācīts ar par 40 procentiem vairāk datu, salīdzinot ar LLaMA 1, kas ietver informāciju no “publiski pieejamiem tiešsaistes datu avotiem.

Atvērtā pirmkoda LLaMA 2 būs pieejams, izmantojot Microsoft Azure platformu. Meta sacīja, ka rīks būs pieejams arī caur AWSHugging Face un citiem pakalpojumu sniedzējiem.

Avots: The Verge

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt