Netflix varētu ierobežot iespēju kopīgot vienu kontu

Netflix

Iespēja izmantot vienu Netflix kontu vairākās mājsaimniecībās, nav sveša visai daudziem Netflix lietotājiem. Straumēšanas gigants nu ir sācis izmēģināt sistēmu, kas nepieļautu vairākām mājsaimniecībām bezmaksas izmantot vienu kontu.

GammaWire ziņo, ka ievērojuši, ka vairāki Netflix lietotāji saņēmuši brīdinājumus, kas min, ka “ja nedzīvojat vienā mājsaimniecībā ar konta īpašnieku, nepieciešams izveidot jaunu kontu,” kā arī piedāvājumu sākt savu kontu ar bezmaksas 30 dienu izmēģinājumu.

Lai pārliecinātos, ka tas patiešām ir viņu konts, šiem lietotājiem tika piedāvāts nosūtīt pārbaudes kodu uz konta turētāja e-pasta adresi vai tālruņa numuru.

Tajos retajos gadījumos, kad kāds izmanto cita kontu bez viņu ziņas, tas acīmredzot radītu zināmas problēmas. Taču (domājams) lielākajai daļai gadījumu, kad koplietošana ir zināms faktors, šis šķērslis rada tikai nelielas neērtības saistībā ar sazināšanos ar konta turētāju.

Netflix kontu koplietošanas vēsture

2016. gadā Netflix paziņoja, ka zina par konta dalīšanu, piemetinot, ka vairums ar laiku tāpat izvēlēsies izveidot savus kontus. Pēc straumēšanas giganta jaunākajām darbībām šķiet, ka uzņēmums nu ir ķēries klāt pie šī mērķa īstenošanas.

Šo ziņojumu ir apstiprinājis “The Hollywood Reporter”, Netflix preses pārstāvis, paziņojot, ka “jaunais pārbaudes tests ir izstrādāts, lai palīdzētu nodrošināt, ka cilvēki, kas izmanto citu lietotāju Netflix kontus, ir pilnvaroti to darīt”.

Jaunā brīdinājuma funkcija šobrīd ir izmēģinājuma posmā, un, saskaņā ar pārstāvja teikto, dažādos reģionos ir spēkā dažādos līmeņos, tāpēc pagaidām nav garantijas, ka ierobežojumi izvērtīsies globālāk.

Ja pašlaik koplietojat paroli ar draugiem un ģimeni, ir vērts paturēt šo iespējamo funkcijas ieviešanu prātā.

Avots: TechRadar

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt