Samsung SmartTag Plus trakeris varētu tikt laists klajā jau pavisam drīz

Samsung janvārī paziņoja par savu Galaxy SmartTag trakeru līniju, un minēja, ka Premium SmartTag Plus saņems ultra platjoslas (UWB) tehnoloģiju, kas ļauj objektu izsekot daudz precīzāk, nekā izmantojot Bluetooth. Trakeris ir neliela ierīce, ko izmanto, lai atrastu visbiežāk zūdošus objektus. Uzņēmums arī minēja, ka jaunā ierīce tiks izlaista šogad. Ir parādījušās dažas norādes, ka SmartTag Plus varētu nākt klajā drīz, iespējams, jau 12. aprīlī.

Iespējams, visizteiktākais mājiens, kas norāda uz SmartTag Plus drīzu ierašanos, ir mazumtirgotāja B & H Photo interneta veikalā pievienotā iespēja pasūtīt to iepriekšpasūtījumā, zem kura norādīts, ka melnajam trakera modelim “gaidāmā pieejamība” ir 12. aprīlī. Samsung vēl oficiāli nav dalījies ar ierīces izlaišanas datumu tādēļ, iespējams, ka B & H varētu mainīt šo paredzamo datumu, ja tas nebūs precīzs.

Trešdien publiskoti arī ierīce Federālās sakaru komisijas dokumenti. Tas arī var liecināt, ka ierīce tuvākajā laikā būs pieejams pārdošanai, bet tā nav garantija.

Samsung nav vienīgais uzņēmums, kas sācis interesēties par UWB tehnoloģiju. Jau kādu laiku tiek baumots, ka arī Apple strādā pie UWB aprīkotiem trakeriem, ka arī Tile strādā pie līdzīgas ierīces ar UWB.

Avots: TechRadar

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt