Tiek ziņots, ka Google nākamajā mēnesī laidīs klajā jaunus mākslīgo intelekta meklēšanas rīkus

Nākamajā mēnesī Google laidīs klajā jaunus ar mākslīgo intelektu darbināmus meklēšanas rīkus, bet rudenī būs vēl vairāk funkciju, ziņo The New York Times.

Jaunās funkcijas būs pieejamas tikai ASV, un sākotnēji tās būs pieejamas ne vairāk kā vienam miljonam lietotāju, raksta NYT. Nav skaidrs, ko tieši šie rīki piedāvās, taču tie, visticamāk, balstīsies uz Google eksperimentālā tērzēšanas robota Bard sarunu solījumu. Tie tiek izstrādāti ar segvārdu “Magi“.

Saskaņā ar NYT datiem Google pozīcijas ir tik apdraudētas, ka Samsung apsver iespēju savās mobilajās ierīcēs pēc noklusējuma meklētājprogrammu Google aizstāt ar Bing

Papildus jaunajām funkcijām, kas izstrādātas projektā Magi, Google plāno arī radikālāk pārbūvēt savu meklētājprogrammu. Tomēr NYT raksta:”nav skaidra grafika, kad Google laidīs klajā jauno meklēšanas tehnoloģiju”.

Tiek ziņots, ka Google izstrādā arī virkni citu mākslīgā intelekta rīku, tostarp mākslīgā intelekta attēlu ģeneratoru ar nosaukumu GIFI, valodu mācīšanās sistēmu ar nosaukumu Tivoli Tutor un funkciju ar nosaukumu Searchalong, kas Google pārlūkprogrammā Chrome integrētu tērzēšanas robotu, kurš atbildētu uz jautājumiem, kas saistīti ar pašreizējo atvērto tīmekļa lapu. Tas ir līdzīgi kā ir ar Microsoft Bing AI sānu joslu pārlūkprogrammā Edge.

Avots: NYT

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt