Tiger Lake Intel Core i7 darbosies ar palielināšanas ātrumu līdz 4,8 GHz

Kad Intel pagājušajā gadā izlaida savus pirmos 10 nm balstītos produktus zem Ice Lake sērijas, pieauga cerības uz vēl labākiem procesoriem nākamajā paaudzē – Tiger Lake.

Uzņēmums ir apsolījis diezgan ievērojamu veiktspējas uzlabojumu, īpaši attiecībā uz grafiku, un nesen tika atklāts, ka Tiger Lake produkti oficiāli tiks atklāti 2. septembrī.

Tomēr pirms atklāšanas, viens no jaunajiem procesoriem tika pamanīts HP vietnē. Sarakstā ir gaidāmais HP Pavilion 13 modelis, un to pamanīja kāds Twitter lietotājs. Sarakstā, kas tagad ir noņemts, atklājas, ka Pavilion 13 būs aprīkots ar Intel Core i7-1165G7 procesoru. Produkts, par kuru vēl nav paziņots, bet loģiski, ka tas ir Core i7-1065G7 pēctecis, kas ir daļa no Ice Lake sērijas.

Jaunajam procesoram ir četri kodoli un bāzes jauda 2,8 GHz ar palielināšanas jaudu līdz 4,8 GHz, kas būtu diezgan būtisks uzlabojums salīdzinājumā ar tā Ice Lake ekvivalenta 1,3 GHz / 3,9 GHz jaudu. Turklāt tam ir 12 MB L3 kešatmiņas, savukārt Core i7-1065G7 ir tikai 8 MB.

Pats dators būs aprīkots ar 13,3 collu Full HD displeju, 16 GB operatīvo atmiņu un 512 GB SSD. Jādomā, ka par to būtu jāpaziņo drīz pēc tam, kad arī jaunie procesori būs oficiāli.

Maijā noplūdušie benchmark liecināja, ka Tiger Lake procesori dubultos savu priekšgājēju grafisko veiktspēju. Ja skaitļi šajā sarakstā atspoguļosies realitātē, Tiger Lake varētu izrādīties ļoti nozīmīgs jauninājums.

 

Avots: Neowin

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt