Ubisoft paziņo par jaunām Assassins Creed videospēlēm

Pēc virknes informācijas noplūžu Ubisoft ir oficiāli atklājis nākamo Assassin’s Creed spēli.

Nākamā spēles daļa sauksies – Mirage, un spēles notikumi risināsies 9. gadsimtā Bagdādē, kur spēlētāji iejutīsies topošā slepkavas vārdā Basims. Fani varētu atcerēties šo nosaukumu no parādīšanās Assassin’s Creed Valhalla. Mirage notiek divas desmitgades pirms šīs spēles.

Ubisoft saka, ka spēle atgriezīsies pie sērijas darbības piedzīvojumu saknēm, kas nozīmē, ka jaunāko spēļu RPG mehānika nebūs šajā spēles daļā. Paredzams, ka Mirage iznāks kaut kad 2023. gadā.

Bet tas vēl nav viss, jo Ubisoft sniedza arī vairākus citus paziņojumus par franšīzes nākotni.

Ubisoft izstrādā pirmo Assassin’s Creed atvērtās pasaules spēles versiju viedtālruņiem, kas pašlaik tiek saukta par “Jade”, kuras darbība norisinās senajā Ķīnā. Spēles versija “Jade” drīzumā tiks izziņota. Ubisoft arī saka, ka strādā pie nenosaukta mobilā nosaukuma Netflix spēļu pakalpojumam, lai gan pašlaik par to nav sīkākas informācijas. (Netflix un Ubisoft pašlaik strādā kopā pie tiešraides sērijas, kuras pamatā ir Assassin’s Creed.)

Runājot par galvenās sērijas nākotni, Ubisoft dalījās ar dažām detaļām par spēlēm, kas nāks pēc Mirage. Viena no šīm spēlēm ar koda nosaukumu “Red” tiek izstrādāta Ubisoft Kvebekas pilsētas studijā, un tās darbība notiks Japānā. Savukārt Monreālas komanda strādā pie cita koda nosaukuma “Hexe”, par to vēl nav daudz informācijas, bet šķiet, ka tas kaut kādā veidā ir par raganām. Lai gan Mirage lielā mērā izvairās no RPG mehānikas kā tas bija tādām spēlēm kā Odyssey , šķiet, ka gan Red, gan Hexe to saglabās.

Theverge

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt