Uzņēmums Meta uzlabojis Facebook lietotnes privātuma iestatījumus

Meta (uzņēmums, kas iepriekš bija pazīstams kā Facebook) ir paziņojis par savu Privacy Center (privātuma iestatījumu sadaļas) jauno versiju, kuru Facebook lietotāji var izmantot, lai uzzinātu, kā uzņēmums vāc un izmanto datus. Tajā teikts, ka pašreizējā versijā būs iekļautas kategorijas, kas ietver drošību, koplietošanu, apkopošanu, datu izmantošanu un reklāmas.

Uzņēmums Meta saka, ka šī Privacy Center versija pašlaik ir pieejama “dažiem lietotājiem, kas izmanto Facebook darbvirsmā”, bet tuvākajos mēnešos tā tiks izvērsta vēl vairāk lietotājiem un arī lietotnēm.

Saskaņā ar bloga ierakstu jaunajā rīkā ir piecas galvenās kategorijas. Starp tām atradīsiet iespēju pārvaldīt drošības iestatījumus, lai kontrolētu, kas redz jūsu publicēto informāciju un ierakstus, kā Meta apkopo un izmanto jūsu informāciju un kāds ir jūsu reklamēšanas profils.

Saskaņā ar Meta sniegto informāciju, ja jums ir jaunais Privacy Center, varat tam piekļūt sadaļā Iestatījumi > Konfidencialitāte, bet uzņēmums norāda, ka tas “pievienos vairāk veidu, kā piekļūt tam vietās, kur lietotājiem varētu būt bažas par konfidencialitāti”.

Avots: The Verge

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt