Facebook 3D attēlus turpmāk varēs veidot arī ar vienas kameras viedtālruņiem

Facebook pagājušās nedēļas nogalē paziņoja, ka turpmāk ļaus publicēt 3D attēlus caur Facebook aplikāciju arī no tiem viedtālruņiem, kam ir viena kamera. Teorētiski tas nozīmē, ka turpmāk ar daudz vairāk viedtālruņiem varēs uzņemt 3D attēlus – gan ar aizmugurējo, gan ar priekšējo kameru.

Funkcija, kas pirmo reizi bija pieejama 2018. gada oktobrī, iepriekš bijusi ekskluzīva viedtālruņiem ar divām vai vairāk kamerām, kas varēja uzņemt portreta režīma kadrus. Iepriekš 3D fotoattēliem izmantoja katru no kamerām, lai uzņemtu attēlus, ko Facebook izmantoja, lai radītu “dziļumu” 3D attēlam.

Jaunā vienas kameras tehnika izmanto mašīnmācību, lai iegūtu attēla trīsdimensiju struktūru un radītu 3D effektu. Facebook apgalvo, ka ikvienam, kam ir iPhone 7 vai jaunāka versija, vai nesen izlaists vidējās vai augstākās klases Android viedtālrunis, vajadzētu būt iespējai izmantot šo funkciju Facebook aplikācijā.

TheVerge gan piemetina, ka funkcija, iespējams, vēl nav izlaista, jo to izmēģinot, 3D attēlus izdevies izveidot tikai ar attēliem, kas uzņemti ar iPhone 11 Pro portreta režīmā.

Avots: TheVerge

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt