VolksWagen ASV plāno mainīt savu nosaukumu uz VoltsWagen – 1. aprīļa joks?

Uzņēmums VolksWagen nesen paziņoja, ka uzstādījis mērķi kļūt par lielāko elektroautomašīnu ražotāju pasaulē. Nu izrādās, ka auto ražotājs Amerikas Savienotajās Valstīs izlēmis mainīt arī savu nosaukumu, kas būtu atbilstošāks šim mērķim. Šī iemesla dēļ VolksWagen šogad Amerikas iedzīvotājiem varētu kļūt par VoltsWagen.

Uzņēmums plānojis paziņot par nosaukuma maiņu tikai aprīļa beigās, taču nejauši publicējis preses relīzi par nosaukuma maiņu agrā pirmdienas pēcpusdienā, kuru pirmo reizi pamanīja CNBCPēc tam gan uzņēmums izņēmis preses relīzi. Sākumā šķitis, ka šāda nosaukuma maiņa varētu būt 1. aprīļa joks, taču VolksWagen apstiprinājis, ka plāno veikt šādas izmaiņas.

Uzņēmums nosaukuma izmaiņas apstiprināja ziņu portālam The Verge, kā arī otrdienas rītā atkārtoti publicēja preses relīzi. WolksWagen grupa (zem kuras ir tādi zīmoli kā Audi, Porsche un citi) ASV saglabās līdzšinējo VolksWagen nosaukumu. Nosaukuma maiņa oficiāli stāsies spēkā 2021. gada maijā.

Skots Keogs, ASV VoltsWagen prezidents un izpilddirektors min, ka uzņēmums mainīs savā nosaukumā “K’ burtu uz “T”, bet tas nemainīs uzņēmuma apņemšanos piedāvāt labas klases automašīnas, kas pieejamas vairumam automašīnu vadītāju. VolksWagen nosaukums no vācu valodas nozīmē “tautas klases auto” un tā arī saglabāsies kā ražotāja galvenā ideja, ražojot jaunus auto. Uzņēmuma pārstāvis uzsver, ka jau no paša sākuma ražotājs ir apņēmies radīt elektroautomašīnas, kas pieejamas ikvienam, nevis tikai miljonāriem. Nosaukuma maiņa nozīmē mājienu par uzņēmuma pagātni kā tautas auto un pārliecību, ka nākotnē tiks ražoti tautas elektroauto.

Atjauninājums: Galu galā VolksWagen atzina, ka šis patiešām ir bijis 1. aprīļa joks.

Avots: The Verge

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

One Response

  1. Tautas elektroauto ir Škota T14 trolejbuss. Zinu ka mūsdienās ir moderni Kārļiem kļūt par Karlīnēm, divi tēvi, Vecāks Nr.1 un Vecāks Nr.2. Bet nu automobīļiem jādarbojas ir uz bendzīnu vai dīzeli. Elektroauto lai lieto zilie vai zaļie.

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt