Waze kartēs tagad rādīs elektroauto uzlādes stacijas

Waze ASV teritorijā rādīs elektroauto uzlādes stacijas. Visticamāk, ka par pirmo reģionu izvēlēta Ziemeļamerika, jo šajā reģionā ir salīdzinoši augsts elektroauto īpatsvars un arī attīstīts uzlādes staciju tīkls. Tāpat kā līdz šim, lietotne piedāvās iestatīt sava auto nepieciešamo “degvielas” veidu un tagad pie tiem parādīsies arī elektrība, kas kartē palīdzēs atrast benzīntankus vai citas vietas, kur pieejamas uzlādes stacijas.

Waze šajā iniciatīvas izveidē sadarbojas ar Volkswagen. Kampaņas ietvaros automašīnas ikonu lietotnē braucēji varēs mainīt uz Volkswagen ID 4 SUV elektroautomašīnu.

Šī kampaņa Google piederošajai navigācijas lietotnei piešķirs funkciju, kas Google Maps ir jau pieejama kopš 2018. gada. Google Maps ļauj arī filtrēt stacijas pēc elektroautomašīnu lādētāju spraudņu tipiem, parāda, kuras stacijas tiek izmantotas vairāk, un pat izmanto mākslīgo intelektu, lai palīdzētu plānot ceļojumus ar elektroautomašīnu.

Arī citas navigācijas lietotnes, kā piemēram, Apple Maps seko līdzi tendencēm un ar iOS 14 ieviesa funkciju, kas palīdz plānot maršrutu ar uzlādes stacijām.

Avots: The Verge

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt