Google Maps drīzumā iOS lietotājiem ļaus ziņot par notiekošo uz ceļa

Kopš 2018. gada Google Maps ir pievienotas funkcijas, kas ļauj ziņot par satiksmes negadījumiem, slēgtiem ceļiem un satiksmes palēnināšanos – funkcijas, ko jau iecienījuši  Google piederošās  Waze aplikācijas lietotāji. Tiesa, šīs funkcijas bijušas pieejamas tikai  Google Maps Android lietotājiem.

Kādā bloga ierakstā  Google apgalvo, ka  iPhone lietotāji varēs ziņot par avārijām uz ceļa, ātrumu ierobežojumiem, slēgtiem ceļiem, satiksmes palēninājumiem. Lai ziņotu par notiekošo, būs pieejama jauna poga zem kompasa braukšanas navigācijas.

iOS programmatūras lietotāji nav vienīgie, kas iegūs jaunas funkcijas –  G0ogle apgalvo, ka gan  Android, gan iOS lietotāji jau no šīs nedēļas varēs ziņot par ceļu būvdarbiem, slēgtām joslām, kā arī transportlīdzekļiem, kas stāv ceļa malā vai kavē satiksmi.

Latvijā visai daudzi autovadītāji ir iecienījuši Waze aplikāciju, jo tā sniedz diezgan precīzu priekšstatu par to, kas notiek uz ceļiem un cik ātrā laikā sasniegsiet galamērķi. Waze vai Google Maps – tas parasti ir gaumes jautājums, taču nu arī Google Maps piedāvās visai detalizētu informāciju par situāciju uz ceļiem.

Avots: The Verge

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt