YouTube var izdzēst tavu kanālu, ja jūs nepelnāt pietiekami daudz naudas

Šo ziņu nosaukums var likties maldinošs, bet tieši šādi izskatās jaunie YouTube pakalpojumu sniegšanas noteikumi .

Ar jaunāko pakalpojumu sniegšanas noteikumu atjauninājumu visi satura veidotāji ir satraukušies.

Sadaļā “Konta apturēšana un izbeigšana” ir pievienots pretrunīgi vērtēts paziņojums:

YouTube var pārtraukt jūsu piekļuvi vai jūsu Google konta piekļuvi visam pakalpojumam vai tā daļai, ja YouTube uzskata, ka pēc saviem ieskatiem pakalpojuma sniegšana jums vairs nav komerciāli izdevīga.

Šajā paziņojumā izskatās, ka YouTube varētu vienkārši izdzēst jūsu YouTube kontu / kanālu, ja jūs neesat komerciāli izdevīgs viņu platformai.

Mēs nevaram būt pārāk pārliecināti, ko tas nozīmē, bet atslēgvārds “komerciāli” nebūt nenozīmē ierobežojumus cilvēkiem, kuri reklamē naida kurināšanu vai vardarbīgu saturu.

Ir arī grūti uzminēt faktorus, kas jāņem vērā YouTube, lai izlemtu, vai kanāls (vai Google konts vispār) ir “komerciāli dzīvotspējīgs”.

Atbildot uz 9to5Google ziņu šajā pašā stāstā, pārstāvis sacīja, ka viss notiek tikai tā, kā tas bija, un pakalpojumu nosacījumu atjaunināšana nodrošina to, ka to ir vieglāk saprast nekā jebkad agrāk.

Kaut arī oficiālā atbilde par šiem noteikumiem varētu būt daudzsološa, tas noteikti ir diskutējams paziņojums, kas visus satura veidotājus ir uztraucis.

Avots: Ubergizmo

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt