Programmatūra

Kā nomainīt noklusējuma pārlūkprogrammu uz iPhone un iPad ierīcēm

Mums visiem ir interneta pārlūks, kuru mēs izvēlamies izmantot. Daži no mums dod priekšroku Google Chrome, vai Firefox, citi – Safari pārlūkprogrammai. Datorā ir viegli nomainīt noklusējuma pārlūku, taču, ja izmantojat iPhone vai iPad, tas ir nedaudz sarežģītāk, vismaz tā bija agrāk.

Pirms iOS 14 operētājsistēmas versijas Apple neatļāva lietotājiem mainīt noklusējuma pārlūku savās ierīcēs. Pat lejupielādējot trešo pušu pārlūkprogrammas, saites jebkurā gadījumā automātiski atvērās Safari pārlūkprogrammā. Lai atvērtu saites citā pārlūkprogrammā, bija jāveic papildu darbības, kas īsti neattaisnoja ieguldīto laiku tā realizēšanai.

Labā ziņa ir tā, ka Apple tagad lietotājiem ļauj mainīt noklusējuma pārlūkprogrammas savās iPhone ierīces un iPad planšetdatoros, kā arī to izdarīt ir pavisam vienkārši. Zemāk ir norādes kā to var izdarīt.

Noklusējuma pārlūkprogrammas maiņa

  1. Atveriet iestatījumus
  2. Atrodiet  lietotni, kuru vēlaties iestatīt kā noklusējumu pārlūkprogrammu
  3. Spiediet uz tās
  4. Spiediet uz noklusējuma pārlūkprogrammas (Default browser)
  5. Spiediet uz izvēlētā pārlūka (šajā gadījumā mēs izmantojam pārlūku Google Chrome)

Tagad, kad atvērsiet e-pastos vai tērzēšanas lietotnēs nosūtītās saites, tās atvērsies Google Chrome pārlūkā, ja vien lietotnei nav iebūvētā noklusējuma pārlūka. Atšķirībā no Android, iOS joprojām piekopj strikti ierobežotu attieksmi uz noklusējuma lietotnēm, kuras drīkst mainīt. Pašlaik lietotājiem ir iespēja izvēlēties tikai noklusējuma interneta pārlūkprogrammas vai e-pasta lietotnes, taču iespējams, ka laika gaitā Apple atvērs šo iespēju vairāk lietotnēm.

Avots: Ubergizmo

Atbildēt

Līdzīgi raksti