Video

Kāds ir Samsung Galaxy S20+?

Šis telefons bija mans ikdienas telefons nepilnas 2 nedēļas. Šajā video centos īsi (bet baigi nesanāca īsi) savus iespaidus apkopot.

Kas palika ārpus video:

Baterijas darbības laiks:

Īstenībā ir 2 baterijas darbības laiki. Viens, kad Tu lieto 120Hz ekrāna atsvaidzināšanu un otrs, kad lieto WQHD (tipa 4k) izšķirtspēju ar 60Hz atsvaidzināšanu.

120Hz: vidējie dienas beigās palika pāri kādi 15-20% baterijas.

WQHD izšķirtspēja: Dienas beigās vidēji palika pāri 25-30% baterijas.

8K video: 

Tā jau lieliski, ka var filmēt arī 8K, bet man nav ierīču,kuras spēj atskaņot 8K kvalitātē… Ar to arī viss pateikts..

Filmēšana:

Man ļoti patika. Filmēšanai tiešām pievērsa lielu uzmanību un fokusētais audio, kā arī video fragmentā var redzēt, dikti neatpaliek no mana piespraužamā mikrafona kvalitātes. Es biju patiesi patīkami pārsteigts par to. Man šķita, ka dzirdēs suņa krākšanu fonā, bet nekā. Tiešām strādāja.

Foto režīms:

Patika, ka lielākoties visas bildes izskatījās daudz labāk, kā pašam šķita. Jā, visas funkcijas es nekad neizmantotu un arī tās reklamētās ir diezgan liekas, bet laikam jau Samsung vajadzēja parādīt, ko viņu programmatūra spēj. Mani visvairāk iepriecināja parasta point-and-shoot fotogrāfija. Tā bija skaidra, krāsaina un ādas krāsu toņi bija ļoti labi. Būs, tiesa, interesanti salīdzināt pret Huawei P40 un varbūt arī jaunajiem iPhone. Bet pagaidām, labākā kamera tirgū 🙂

Vairāk īsti nav nekā tāda, kas uzreiz krīt prātā, bet droši jautā komentāros sev interesējošos jautājumus un es centīšos uz tiem atbildēt :)!

Ā, un aizej tak beidzot un abonē kanālu :). Elektrības rēķini tak paši man nesamaksāsies 😀

Atbildēt

Līdzīgi raksti