Samsung S20 sērija!

Jaunie Samsung flagmaņi S20, S20+ un S20 Ultra ir klāt!

Ja video materiālu veidojot nebija ļoti daudz laika par tiem pastāstīt sīkāk, un tur var iepazīties ar specifikācijām, tad šeit vēlreiz un konsolidēti.

Tikai ASV saņems telefonus ar Snapdragon 865 čipu un laikam visiem pārējiem būs Exynos 990, kurš ir makenīt nīkulīgāks dažos specifiskos rādītājos (piemēram grafiskā čipa spēja).

Žēl, ka vienīgais 4G modelis būs S20, kas noteikti sadārdzināja cenu S20+ un S20 Ultra, kuri būs tikai ar 5G čipu kurš vēl šogad, manuprāt būs diezgan bezjēdzīgs.

Man dīvaini šķita, ka galvenās kameras S20 un S20+ telefoniem. Paskaidrošu kāpēc.

S20 Ultra ir 108 megapikseļu Wide (jeb galvenā) kamera. Pārējiem modeļiem šī pati kamera ir 12 megapikseļu. Toties Telefoto kamera ir 64 megapikseļu. Cik reāli štruntīgākas būs bildes ar 12 megapikseļu kameru varēs redzēt tad, kad tiks veidoti sīkāki apskati (un tas vēl tik drīz nebūs…)…

Priekš foto un video ir uzlabots AI, kurš it kā spēšot saprast gan depth of field vajadzību, gan pikseļu saspiešanu, gan vēl visādas lietas, lai padarītu bildes un video labākus. Arī, ja tos iecropo telefons kaut kā nepazaudē kvalitāti un izgrieztā daļa arī ir skaidri saprotama.

S20 Ultra gadījumā 10x hibrīd zooms (kas nav ne optiskais, ne digitālais) vispār bija bomba. No torņiem varēja salīdzinoši labā kvalitātē pievilkt klāt Preses nama logus. Bet nu tur par stabilizāciju var totāli aizmirst.

Pirkstu nospieduma lasītājs bija labs. Ultraskaņa, kura ir nedaudz uzlabota un man bija ērtāk un vieglāk skanēt pirkstu, kā iepriekš testētajiem telefoniem.

Visiem telefoniem esot Gorilla Glas 6 priekšā un pakaļā, kā arī tie būšot IP68 ūdensizturīgi, kas nozīmē 30min zem ūdens vai 1.5m dziļums.

Uzbūves kvalitāte visiem šķita ļoti laba. S20 Ultra, tiesa, šķita pirmajā brīdī nedaudz par lielu īpaši ar izbīdīto kameru moduli. Pārējiem modeļiem tās bija tuvāk korpusam.

120Hz displeji ir ļoti skaisti un patīkami, tomēr manu ziņkāri raisīja it kā 1ms response time, kas pazibēja prezentācija uz vienu brīdi. Šis arī būs punkts, kuru būs jāpapēta sīkāk. No salīdzinošiem jaunumiem Android versijai bija 2. Spotify iestatīšana modinātājā un telefonā iespējamais Netflix meklēšanas režīms. Tā kā tur nebija interneta šiem telefoniem, tad nevarēja īsti šo notestēt, bet būs jātic uz vārda.

Pie S20 Ultra vēl gribu minēt to, ka tas var ierakstīt 8k materiālu ar 24FPS. Kas man, personīgi, šķiet gandrīz bezjēdzīgi. Kā tikai pāris iemeslus tam minēšu vēl mājsaimniecības maz esošo displeju skaitu, kuri spēj attēlot 8k un to, ka cilvēka acs tāpat neredz vairāk par 4k (daži pat to neredz), tāpēc 8k kvalitāte varētu būt tāds glorificēts crops, kad vajag uztaisīt, bet visādi citādi kamēr nenotestēs dzīvē, vai kādam patīk 8k smieklīgākie video kuriozi, grūti pateikt vai tiešām noderīgi.

Kā jau video teicu, tehnoloģiski S20 Ultra ir tiešām gājis soli uz priekšu teju visā (izņemot procesoru un dizainu) un tiešām ir lielisks telefons, tomēr laikam, ka jēdzīgākais no visiem un vēl salīdzinoši adekvātā cenā ir parastais S20. Tam viss šķita čotka.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

3 Responses

    1. Tieši tā, jaunajai desmitgadei būs 20tā sērija. Tad 30tā utt. Šito momentu minēju arī gada sākumā apskatot 10tās sērijas lētos modeļus (S20 Lite, Note 10 Lite).

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt