Preses relīzes

Latvijā tirdzniecībā nonāk jaunie iPhone

27. septembrī, pie pircējiem Latvijā nonākuši Apple jaunāko viedtālruņu modeļi iPhone 11, 11 Pro un 11 Pro Max. Latvijas iedzīvotāju interese par jaunajiem Apple zīmola viedtālruņiem šogad bijusi tikpat liela kā citus gadus, pulcējot šī zīmola viedtālruņu aizrautīgākos cienītājus uz īpašu jauno iPhone modeļu iepazīšanās pasākumu Latvijas Mobilā Telefona klientu centrā “Brīvības centrs” Ģertrūdes ielā 12.

Līdz ar iespēju pirmajiem izmēģināt, aplūkot un iegādāties jaunākos iPhone viedtālruņu modeļus viesi kopā ar šarmanto TV dīvu, modeli un fotogrāfi Dagmāru Leganti apguva veiksmīgu foto un video uzņemšanu ar tālruni videomākslinieka Arta Dzērves un fotogrāfa Kaspara Kurcena vadībā. Kā atzina mākslinieki, lielākoties ikdienā tiek izmantota vien neliela daļa viedtālruņu kameru iespēju, un vairums viedtālruņu īpašnieku pat neapjauš, cik daudz var paveikt ar kameras standarta iestatījumiem.

Lai gan iegādāties kādu no jaunajiem iPhone LMT “Brīvības centrā” bijs ieradies kupls skaits pircēju, par pirmo Apple viedtālruņa modeļa īpašnieku kļuva rīdzinieks, “Latvijas Pasta” darbinieks Kārlis. Viņš piektdienas rītā iegādājās iPhone 11 zaļā jeb mint krāsā un norādīja, ka īpaši gaidījis jauno iPhone un pat dzīvojis kādu laiku bez telefona pēc tam, kad iepriekšējā ierīce saplīsusi.

Interesanti, ka viens no pirmajiem jaunā Apple viedtālruņa pircējiem, kurš pasākuma laikā iegādājās iPhone 11 Pro, bija arī profesionāls fotogrāfs, apliecinot, ka viedtālruņu kameru veiktspēju arvien atzinīgāk novērtē arī foto un video mākslinieku aprindās. Kā atzina jaunā iPhone modeļa īpašnieks, savulaik tieši Apple zīmola jaudīgās kameras dēļ viņš atteicies no cita populāra zīmola tālruņa un devis priekšroku iPhone. “Man kā fotogrāfam ļoti svarīga ir uzņemto attēlu kvalitāte. Jaunais iPhone 11 Pro piedāvā vēl nebijušas iespējas, tādēļ, zinot, ka arī ikdienā ar tālruni iemūžinātos foto regulāri publicēšu sociālajos tīklos, nolēmu iegādāties jaunāko Apple veikumu,” stāsta iPhone pircējs Toms Norde.

Kā jau ziņots, jaunie iPhone 11, 11 Pro un 11 Pro Max modeļi pircējiem ir pieejami ne tikai lielākajos LMT klientu centros Rīgā – Ropažu ielā 6, Ģertrūdes ielā 12, klientu centros tirdzniecības parkā “Alfa”, tirdzniecības centrā “Spice”, bet arī ierobežotā daudzumā citos LMT klientu apkalpošanas centros Latvijā.

Visjaudīgākais viedtālrunis, kādu jebkad radījis Apple – tā pasaulē pieteikts jaunais iPhone sērijas viedtālrunis iPhone 11. Un ne velti! Šis viedtālrunis PRO versijā piedāvā pirmo Apple trīskāršo kameru, kas kadrā iekļauj četrreiz vairāk informācijas un ievērojami uzlabo vājā apgaismojumā uzņemtu fotogrāfiju kvalitāti, kā arī izmanto modernus algoritmus, lai izceltu svarīgākās detaļas un veidotu reālistiskas gaismēnu spēles.

Ar kino līmeņa attēla stabilizācijas sistēmu aprīkotais iPhone 11 Pro sniedz iespēju ne vien uzņemt brīnišķīgus 4K video, bet arī tos apstrādāt 5,8 collu OLED tehnoloģijas Super Retina XDR ekrānā, pārvēršot attēlu pilnvērtīgā, publicējamā materiālā.  Savukārt A13 Bionic procesors ir par 20% ātrāks par priekšgājēju un patērē gandrīz par trešdaļu mazāk enerģijas, tādēļ akumulators kalpo 4 stundas ilgāk, bet ierīces Pro Max versijā – pat 5 stundas ilgāk nekā iepriekšējā modelī. Turklāt šīs ir vien dažas no nupat klajā nākušo iPhone sniegtajām priekšrocībām

Atbildēt

Līdzīgi raksti