Programmatūra

Meta pievieno jaunu zvanu sadaļu Messenger iOS un Android lietotnēm

Meta savā Messenger lietotnē gan iOS, gan Android lietotājiem globāli izvērš jaunu sadaļu Calls. Jaunā sadaļa ļaus ērti izsekos katram zvanam, ko lietotājs veic vai saņem lietotnē. Turklāt cilvēkiem, kas regulāri neizmanto šo funkciju, jaunā sadaļa kalpos kā atgādinājums, ka lietotni iespējams izmantot ne tikai saziņas ar īsziņām, bet arī ar zvaniem un video zvaniem.

Facebook 2014. gadā izņēma ziņojumapmaiņas iespēju no galvenās Facebook lietotnes, veicinot mobilo ierīču lietotājus lejupielādēt atsevišķu lietotni Messenger. Video zvanu iespēja šajā jaunajā lietotnē parādījās 2015. gadā, pēc tam tika pievienotas arī dažādas citas jaunas funkcijas, kā piemēram, starp lietotņu ziņojumapmaiņa ar Instagram. Pavisam nesen tika pievienotas jaunas saīsnes, ieskaitot @everyone frāzi, lai pievērstu visu grupas dalībnieku uzmanību, kā arī iespēju nosūtīt ziņas klusajā režīmā, kas neparādās kā paziņojums citu grupas dalībnieku ierīcēs.

Pēc Meta teiktā, salīdzinājumā ar 2020. gada sākumu gan audio, gan video zvanu izmantošana ir pieaugusi par 40 procentiem. Ik dienu caur lietotni tiek veikti aptuveni 300 miljoni zvanu.

Avots: The Verge

Atbildēt

Līdzīgi raksti