Jaunumi

Microsoft Surface Duo beidzot saņems Android 11

2021. gadā Microsoft Surface Duo beidzot saņems Android 11 atjauninājumu. Tas lietotājiem varētu būt pieejams jau šī gada vasarā.

Ziņas par Andoid 11 atjauninājumu Microsoft Surface Duo nāk no kāda Vācijas veikala Dr Windows. Šobrīd ziņas ir apstiprinājis arī Windows Central, un tās sakrīt ar drīzumā gaidāmo divekrānu viedtālruņa izlaišanu šī gada februārī Lielbritānijā, Kanādā, Vācijā un Francijā.

Surface Duo preses pasākumā ar Microsoft USA paziņoja, ka  OS atjauninājumi būs pieejami 2021. gada vasarā, kas nozīmē, ka lietotāji var sagaidīt Android 11 nonākšanu Surface Duo jebkurā laikā no šī gada jūnija līdz augustam.

Kad Surface Duo tika izlaists ASV 2020. gada septembrī, tika solīts, ka ierīce saņems parastus programmatūras atjauninājumus. Acīmredzot kavēšanās iemesls ir bijis svarīgs.

Microsoft un Google ir sadarbojušies, lai pievērstu uzmanību visām norisēm, kas saistītas ar divu ekrānu izmantošanu Android kodā. Daudzas izmaiņas, ko Microsoft ir veicis, lai uzlabotu Surface Duo duālos displejus, arī kļūs par Android kodu.

Tas padarīs šo funkcionalitāti pieejamu citiem Android ierīču ražotājiem, kas ir laba ziņa tādiem kā LG un Asus, bet, šķiet, diezgan neapmierinoši Surface Duo īpašniekiem, kuri ar savu ierīci bija cerējuši uz zināmu ekskluzivitāti.

Avots: Techradar

Atbildēt

Līdzīgi raksti