Ierīces Tehnika Tehnoloģiju jaunumi

Palieciet anonīms internetā ar Winston

Kopš tika ieviesti jauni likumi par datu aizsardzību, arvien biežāk ziņu portālos parādās virsraksti par dažādu datu noplūdi. Bet kā to novērst? Kā palikt pēc iespējas slepenākam interneta vidē? Kickstarter, globālā pūļa finansējuma platformā, Winston piedāvā kādu visai interesantu risinājumu.

Vai arī Jums kādreiz ir radusies situācija, kad runājat ar kādu par ceļojumiem, bet pēc tam redzat ceļojumu reklāmas savā viedtālrunī? Lai vai kā mēs dažkārt nevēlētos tam ticēt, mūsu viedās ierīces mūs noklausās un dažkārt pat novēro. Bet nu tam ir jauns risinājums! Iepazīstieties ar Winston – ierīci, kas ļauj Jums palikt anonīmam.

Tādi sociālie portāli kā Facebook un dažādas citas tīmekļa vietnes ik dienu vēro katru lietotāja soli. To iespējams redzēt pēc reklāmām, kas tiek pielāgotas katra lietotāja interesēm. Winston spēj bloķēt šos pūliņus un pasargāt ikviena lietotāja datus.

Interesanti, ka dažkārt, kad vēlamies iepirkties interneta veikalos, tie izmanto specifisku stratēģiju, ar kuru paceļ cenu precēm kategorijās, kuras aplūkojam vairākkārt. Kā labu piemēru šeit var minēt lidmašīnas biļešu iegādi – jo vairāk meklēsim piemērotas biļetes, jo dārgākas tās kļūs. Wintson, slēpjot visu informāciju par lietotāju, spēj anulēt šādas stratēģijas.

Mēs visi esam dzirdējuši stāstus par to, kā caur datoru kamerām kāds mūs spēj novērot. Bet kā ir ar televizoriem? Televizoram vienmēr ir ieslēgta kamera un mikrofons un arī tie spēj ierakstīt katru mūsu darbību. Arī rūteri spēj ievākt informāciju par lietotāju darbībām un nosūtīt to ražotājiem. Gandrīz katra viedā ierīce spēj izsekot mūs. Ja vēlaties to novērst – Wintson ir visai labs risinājums.

Paslēpiet savu IP adresi.

Uzlabojiet interneta pārlūkprogrammu darbību.

Neļaujiet novērot Jūsu sociālo tīklu aktivitātes, meklējumu vēsturi un darbības internetā! Pievienojiet Wintson pirms rūtera vai modēma un palieciet anonīms!

Kāpēc izvēlēties Wintson? Jo tas spēj daudz vairāk, kā citas alternatīvas, kas paredzētas anonimitātes nodrošināšanai.

Wintson ne tikai spēj nodrošināt ikviena interneta lietotāja anonimitāti, bet pat paātrināt interneta ātrumu, bloķējot visas programmas, kas cenšas novērot interneta lietotājus. Tā ir visai interesanta ierīce un pavisam noteikti noderīga, ja vēlaties palikt anonīms. Piegādes tiks uzsāktas jau augustā. Sākuma cena ir 209 ASV dolāri jeb aptuveni 187 Eur.

Apskatīt projektu KickStarter platformā.

Kas ir Kickstarter? Lasi mūsu rakstu – KickStarter, platforma, kur idejas kļūst par realitāti.

Atbildēt

Līdzīgi raksti