Logā ievietojams saules panelis

Tehnoloģiju uzņēmums Grouphug globālā pūļa finansējuma platformā Kickstarter publicējis projektu, kura ietvaros vēlas veidot neliela izmēra saules paneļus, ko ievietot logos. Projekts jau šobrīd ir ir ieguvis 600% finansējuma no sākotnēji norādīta, kas nozīmē, ka tas tiks īstenots.

Window Solar Charger ir logā novietojams saules panelis, kas spēj uzlādēt dažādas ierīces. Atšķirībā no vairuma saules paneļu, tas ir speciāli paredzēts ievietošanai logā. Šis ir lielisks variants tiem, kas īrē dzīvokļus, vēlas dzīvot nedaudz ekoloģiskāk, bet nevar novietot saules paneļus uz jumta.

Kā tas darbojas?

Iekariet saules paneli jebkurā saulainā logā. Lai pilnībā uzlādētu iebūvēto akumulatoru, nepieciešams 8 – 10 stundu ilgi tieši saules stari.

Pievienojiet tālruni vai USB ierīci saules paneļa USB portam.

Uzlādējiet visas iecienītākās mazās USB ierīces. Pilns akumulators var uzlādēt iPhone (2 reizes) un Android (1 līdz 1,5 reizes) viedtālruņus, planšetdatorus (0,5 reizes), Air Pods austiņas (3 reizes), portatīvu skaļruni (1 reizi).

Nelielas izmaiņas, liela ietekme

Grouphug misija ir iedvesmot cilvēkus dzīvot ekoloģiskāku dzīvesveidu bez piepūles. Ar šo saules paneli atjaunojamo enerģiju lietot ir vienkārši, un tā arī lieliski iederas jebkurā dizainā. Tas ir pavisam neliels solis, taču vairākiem šādiem soļiem kopā, ir liela ietekme.

Tehniskā specifikācija

Saules panelim ir bambusa rāmis, gaismas indikatori saules staru stipruma un akumulatora uzlādes līmeņa noteikšanai, kā arī 2200 mAh liels iekšējais akumulators ar USB portu.

Saules panelis ir 33 cm augsts un 25 cm plats. Šis 10 w saules panelis sastāv no monokristalīna elementiem.

Šobrīd saules paneli iespējams iegādāties par 149 ASV dolāriem jeb aptuveni 131 Eur. Piegādes plānots uzsākt 2020. gada aprīlī.

https://www.youtube.com/watch?v=-JIaCZrIbnk

Kas ir Kickstarter? Lasi mūsu rakstu KickStarter, platforma, kur idejas kļūst par realitāti.

Apskatīt projekta Kickstarter lapu.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

One Response

  1. Man ir līdzīgs, ceļojumiem (salokāms, mitrumizturīgs). Saulainās dienās telefons mierīgi no tāda dzīvo. Šis ir vienkārši visai sālīts panelis, kas ievietots bambusa ietvarā, principā, ja nav slinkums var nokomplektēt labāku komplektu (varbūt vizuāli mazāk pievilcīgu) par 50-60 EUR. Vispār jau pareizāk būtu saulesbaterijas ievietot žalūzijās un tā noķert saulesgaismu ar lielāku platību un efektivitāti.

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt