KickStarter projekta ierīce On Air Warning! brīdinās apkārtējos par notiekošu videokonferenci

Pēdējā gada laikā vairums no mums vismaz reizi ir izmantojuši videokonferenču rīkus. Lai arī cik bieži tos izmantotu, gadās situācijas, kurās uz brīdi neesat pārliecināts vai videokamera un mikrofons ir ieslēgts vai izslēgts. Dažkārt pat gadās neveiklas situācijas, kurās ieslēgts mikrofons uztver apkārtējos trokšņus vai sarunas, kuras ar jums uzsāk radi vai draugi, kas, ienākot telpā, kurā strādājat no mājām, nezina, ka esat videokonferencē ar ieslēgtu mikrofonu. Kāds KickStarter vietnē prezentēts projekts piedāvā vienkāršu un visai ērtu risinājumu – ierīci ar gaismas indikatoru, kas apkārtējos un arī pašu sapulces dalībnieku brīdina par ieslēgtu kameru vai mikrofonu.

On Air Warning! savā KickStarter projekta lapā apgalvo, ka ir izveidojis pasaulē pirmo divpusēju videokonferenču kameras un mikrofonu indikatoru. Šobrīd ierīce strādā uz Windows un Mac datoriem un atbalsta Zoom un Microsoft Teams videokonferenču rīkus. Minēts, ka laika gaitā šo klāstu paredzēts paplašināt.

Kā šī ierīce strādā?

Ierīce ir pavisam vienkārša. Kad esat sapulcē un ir ieslēgta kamera vai mikrofons, tā iededz attiecīgo simbolu indikatorā.

Ierīcei ir pieejami dažādi montējumi, kas to ļaus novietot uz galda, piestiprināt pie kameras, statīva vai portatīvā datora korpusa. Dažādi montējumi ir noderīgi, lai novietotu indikatoru vietā, kur to ievēros ikviens, kas ienāks telpā.

Programmatūrā būs iespējams mainīt arī indikatoru krāsas, izvēloties kādu no 8 piedāvātajām vēlētos redzēt katram indikatora simbolam.

Ierīce KickStarter platformā jau ir saņēmusi tās īstenošanai nepieciešamo finansējumu. Šobrīd projekta ietvaros tā maksā aptuveni 37 Eur. Piegādes plānots uzsākt 2021. gada septembrī.

Kas ir Kickstarter? Lasi mūsu rakstu – Kickstarter, platforma, kur idejas kļūst par realitāti

Apskati On Air Warning! projektu Kickstarter mājas lapā.

Lasi arī citus mūsu rakstus par Kickstarter platformā izvietotiem tehnoloģiju projektiem!

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt