Ierīces Tehnoloģiju jaunumi

Kasešu atskaņotājs ar Bluetooth no Ninm

Pirmās kasetes parādījās sešdesmitajos gados. Tās tika uzlabotas un jau pēc 10 gadiem kļuva populāras. Gandrīz katram no mums mājās ir saglabājušās pāris kasetes. Tās uzdzen nostaļģijas sajūtu. Kāds KickStarter projekts Ninm piedāvā iespēju atkal tās klausīties.

Ninm Kickstarter globālā pūļa finansējuma platformā prezentēja projektu par It’s OK kasešu atskaņotājiem. Uzņēmums apgalvo, ka šie ir pirmie pārnēsājamie kasešu atskaņotāji ar Bluetooth 5.0 savienojamību.

Sākotnēji Bluetooth un audio tehnoloģiju, kas veidotas pirms 50 gadiem, apvienošana var šķist neparasta. Taču tā ir lieliska ideja! Kasešu atskaņotājs piemērots mūsdienu bezvadu austiņām un ikvienam, kam patīk retro stils. Tas ir patiesi gaumīgs un unikāls.

Kā jau iepriekš minēts, šīs ir KickStarter projekts, kas nozīmē, ka pastāv vairāki riski. Šis jau ir otrais Ninm KickStarter projekts, kas ieguvis nepieciešamo finansējumu idejas īstenošanai.


Ninm It’s OK kasešu atskaņotāju KickStarter mājas lapā pārdeva par īpašu, zemāku cenu – 75 ASV dolāriem jeb aptuveni 66 Eur. Piegādes tiks uzsāktas decembrī. Šobrīd kasešu atskaņotāju vairs nav iespējams pasūtīt, kā arī nav zināms, kad tā tiks atsākta.

Apskatīt projektu KickStarter platformā.

Kas ir Kickstarter? Lasi mūsu rakstu – KickStarter, platforma, kur idejas kļūst par realitāti.

Līdzīgi raksti

Atbildēt