Specializēti telefona vāciņi velosipēdistiem, autovadītājiem un fotogrāfiem

Gandrīz ikviens autovadītājs vai velosipēdists ir saskāries ar problēmu, ka bez specifiska montējuma uz transportlīdzekļa nav droša vieta, kur novietot viedtālruni ar navigāciju. Kāds ASV uzņēmums Peak Design ir izveidojis montāžas sistēmu ar daudz dažādiem montējumiem, kas atvieglo drošu viedtālruņa novietošanu uz dažādām virsmām.

Jaunā sistēma, kas saukta par Mobile, ir izveidota pavisam nesen. Šobrīd tā pieejama iPhone un Samsung viedtālruņu vāciņos. Vāciņu aizmugurē ir iestrādāts magnēts, kas to var nostiprināt uz dažādiem automašīnu vai velosipēdu montējumiem, kā arī mini kameru statīviem. Jaunajam montējumam paredzēts izstrādāt arī līmējamu versiju, ko ikviens varētu pielīmēt savam jau esošajam viedtālruņa vāciņam.

Montējums ir salīdzinoši izturīgs. Lai to pievienotu velosipēdu vai automašīnas montējumiem, to nepieciešams nedaudz pagriezt. Tas turās ne tikai uz mehānismu, bet arī iestrādātais magnēts padara to izturīgāku.

Viedtālruni ar montējumu iespējams pievienot arī neliela izmēra statīvam, lai uzņemtu video.

Papildus montējumiem uzņēmums izstrādājis arī visai elegantu viedtālruņa bezvadu uzlādes staciju.

Šonedēļ tiks uzsākta montāžas komplekta iepriekšpārdošana, bet tas būs pieejams pēc KickStarter kampaņas beigām 2021. gada pavasarī. Uzņēmums Peak Design ražo arī fotografēšanas un ceļojumu piederumus. Viena no uzņēmuma veidotajām ceļošanas mugursomām saņēma vairāk kā 5 miljonus ASV dolāru atbalstu savas idejas īstenošanai. Peak Design jau ir īstenojis 9 veiksmīgus KickStarter projektus, jaunais Mobile ir 10.

Dažu stundu laikā Peak Design jaunais Mobile projekts ieguva tā īstenošanai nepieciešamo finansējumu. Šķiet, ka arī šis projekts uzņēmumam būs visai veiksmīgs.

Vairāk par projektu lasi tā KickStarter lapā.

Kas ir Kickstarter? Lasi mūsu rakstu – KickStarter, platforma, kur idejas kļūst par realitāti.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

3 Responses

  1. Ar šitādu risinājumu var braukt pa skandināvu, ne Latvijas ceļiem. Nav tāda magnēta, kas izturētu mūsu ceļus. Pie tam magnēts stipri traucē kompasam. Pagaidām neesu redzējis nevienu normālu turētāju. Vai nu stiprinājums prasts klipsis no trauslas plastmasas, vai rāmis parodija, vai lādēšanu navar iespraust.

    1. Cik noprotu no teksta, lai nofiksētu telefonu, tas ir nedaudz jāpagriež. Magnēts dod papildus drošību. Navigācijas programmas izmanto informāciju no satelītiem nevis magnētiskā kompasa, tā, ka arī šeit nevajadzētu rasties problēmām.

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt