Cinera Edge – personīgais mājas kino

Vai esi kādreiz domājis, kā būtu atrasties filmā un vērot visu notiekošo, vai pat iejusties kāda varoņa ādā? Nesen KickStarter, globālā pūļa finansējuma platformā, publicēts kāds pavisam interesants projekts – Cinera Edge – pasaulē pirmais personīgais kino.

Cinera Edge izmanto jaunāko tehnoloģiju – micro OLED. Ierīcei ir iebūvētas austiņas, to ir visai viegli pārietot, kā arī ir ērti izmantot, baudot pat visai garas filmas vai seriālus.

Katrs no diviem Cinera Edge ekrāniem nodrošina 2560 x 1440 pikseļus, kas ir ievērojami vairāk kā līdzīgiem produktiem tirgū. Augstāka izšķirtspēja nodrošina asāku attēlu un precīzāku informāciju.

Ierīces ekrānā tiek izmantots tas pats DCI-P3 krāsu standarts, kas tiek izmantots projekcijas sistēmās kinoteātros visā pasaulē. Lielākai krāsu oprecizitātei Cinera Edge izvēlējušies izmantot DCI-P3 krāsu standartu, kam ir salīdzinoši pilnīgāka krāsu gamma nekā parastajam sRGB.

Katram ekrānam ir 3.6 miljoni (2560 x 1440) pikseļi 0.83″ (2 cm) laukumā, piešķirot tam augstas kvalitātes attēlu. Micro OLED ekrāns padara iespējamu šo augstas izšķirtspējas kvalitāti iegūt Cinera Edge brillēm.

Cinera Edge izmantotā micro OLED tehnoloģija nodrošina īpaši augstu kontrasta attiecību 500 000:1, neizraisot acu nogurumu. Uz šī ekrāna krāsas ir visai dzīvīgas un spilgtas – acis novērtēs atšķirību starp vairākām pelēkā toņa nokrāsām.

OLED ekrāns reaģē ļoti ātri. Tā rezultātā, nerodas traucējumi, attēlojot ātri kustīgus objektus.

Cinera Edge liek justies tā, it kā skatītājs atrastos filmā! Iedomājies, ka, skatoties asa sižeta filmu sirds pukst ātrāk un apkārt notiekošais liek aizrauties elpai. Skatītājs nevis vienkārši skatās filmu, bet gan dzīvo tajā.

Cinera Edge ekrāns ir vienāds ar 1200″ pat no 20 m attāluma vai 66 grādu leņka no kreisās vai labās puses. Tas ir platāks nekā 54 grādu ekrāns, kas ir vairumā kinoteātru.

Cinera Edge atbalsta Blu-ray 3D, tāpēc varat baudīt augstas kvalitātes 3D filmas! Ierīcei ir Dolby Digital® sertificēta skaņa.

Ar Android operētājsistēmu Cinera Edge ir tik pat viegli lietojams kā mobilais telefons. Iespējams straumēt filmas uzreiz no Netflix, HBO, izmantojot wi-fi, vai skatīties personīgos materiālus, izmantojot USB vai mikro SD karti.

Tehniskā specifikācija un komplektācija

Cinera Edge ir 2 – 4 GB RAM, 16 – 32 GB atmiņa, baterija, kas pēc uzlādes darbojas 3 stundas un ierīce sver tikai 490 gramus. Micro OLED displejs, 3D funkcija, Dolby Digital skaņa. Pilnā komplektācijā iekļauta pati ierīce, lādētājs, 4 GB RAM un 32 GB atmiņa un tās cena šobrīd ir 549 ASV dolāri jeb aptuveni 480 Eur.

Kas ir Kickstarter? Lasi mūsu rakstu – KickStarter, platforma, kur idejas kļūst par realitāti

Apskatīt projektu KickStarter platformā.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt