GAMO G+: tastatūras un peles adapteris viedtālruņiem

Uzņēmums GamoHub Kickstarter, globālā pūļa finansējuma platformā, izveidojis projektu, kura ietvaros plāno veidot Gamo G+ adapteri, ar kuru pie viedtālruņa ar Bluetooth signālu iespējams pievienot tastatūru un peli. Izmantojiet Gamo G+ un iegūstiet jaunu pieredzi, spēlējot viedtālruņu spēles!

Gamo G+, nodrošinot iespēju viedtālrunim pievienot peli un tastatūru, ļaus spēlēt viedtālruņu spēles ar daudz augstāku precizitāti. Adapteris, izmantojot Bluetooth savienojumu, ir saderīgs gan ar Android, gan ar iOS ierīcēm, un atbalsta gandrīz visas viedtālruņu spēles. Ar Gamo G+, izmantojot pogu kombinācijas, iespējams izveidot īsceļus, dažādām spēļu funkcijām.

Gamo G+ ir pirmais Bluetooth tastatūras un peles adapteris, kas pārnes darbību signālu uz iPad vai iPad Pro. Ar Gamo G+ planšetdatoru iespējams pārvērst par klēpjdatoru!


Gamo G+ adapteri iespējams savienot ar dažādām tastatūrām un pelēm, taču vislabākajai darbībai pie adaptera ieteicams pievienot ierīces ar vadiem. Savienojumam tiek izmantots bezvadu Bluetooth 4.0 savienojums. Pievienojiet adapterim tastatūru, peli, ar Bluetooth savienojiet to ar viedtālruni vai planšetdatoru un esiet gatavs spēlēt spēles vai uzsākt darbu!

Gamo G+ adapteris ir visai viegls un neliels – 41.5 grami un 94 x 31 x 16 mm -, tādēļ to ērti varēs paņemt līdzi it visur.

Šobrīd Gamo G+ iespējams iegādāties par īpašu cenu – 39 ASV dolāriem jeb aptuveni 35 Eur. Piegādes plānots uzsākt jau augustā.

https://www.youtube.com/watch?v=v31tctQ0pvo

Kas ir Kickstarter? Lasi mūsu rakstu – KickStarter, platforma, kur idejas kļūst par realitāti.

Apskatīt projektu KickStarter mājas lapā.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt