LeGrow KickStarter platformā prezentē iekštelpu oāzi

Pēdējā gada laikā vairāk laika pavadām mājās un daļa no mums uz mājām līdzi ir paņēmuši arī darbu. Darbs no mājām un ikdienas pavadīšana vienās un tajās iekštelpās, var šķist nedaudz nomācoša. Kāds KickStarter, globālās pūļa finansējuma platformas, projekts piedāvā nelielu iekštelpu oāzi, ar kuru “atdzīvināt” apkārtējo vidi.

LeGrow līdzīgu risinājumu jau pirms 4 gadiem piedāvāja KickStarter platformā, kur tas izpelnījās visai lielu uzmanību. Nu, pēc 4 gadiem, uzņēmums piedāvā oāzes otro un nedaudz uzlaboto versiju. Oāze ir tāda kā augu kompozīcija, kurā ietverts viss augiem nepieciešams – laistīšanas, mitrināšanas un apgaismojuma sistēma – kā arī tā ir papildināta ar Bluetooth skaļruni, kurā iespējams atskaņot dažādas dabas skaņas. Oāzi iespējams “būvēt” pēc savām vēlmēm, papildinot to ar uzņēmuma piedāvātajiem blokiem.

LeGrow pieejamie moduļi ļauj uzbūvēt pilnībā funkcionēšu iekštelpu dārzu. Piedāvājumā ir dažādi moduļi –  LED lampas, kas veicina augu augšanu, pašlaistošās paplātes, speciāli izgatavoti mitrinātāji un citi bloki. Dārza izveide ir kā lego – patiesībā tā radītājs, veidojot šo projektu, ir iedvesmojies no savas meitas, kas būvējusi lego pilsētiņas.

Šī sistēma ir visai noderīga cilvēkiem, kuri mēdz aizmirst palaistīt savus iekštelpu augus. Lai palaistītu augus, nepieciešams uzpildīt tikai vienu bloku, ūdens pats tālāk vienmērīgi aizplūdīs pa visu pašlaistošo paplāti, no kuras, caur patentēto ūdens cauruļu konstrukciju, augi paši varēs uzņemt sev nepieciešamo ūdens daudzumu. Augus laistīt nepieciešams reizi 7 – 12 dienās. Dažiem augiem nepieciešams augstāks mitruma līmenis, tādēļ oāzē iespējams ievietot arī bloku ar mitrinātāju, kas 360 grādu rādiusā nodrošinās nepieciešamo mitruma daudzumu.

Interesantākā iekštelpu dārza jeb oāzes daļa ir 5W LED gaismas avots un Bluetooth skaļrunis, kurus visticamāk neatradīsiet kurā katrā puķu podā. LED gaismu nepieciešams ieslēgt manuāli, pēc 12 stundām tā pati izslēgsies, radot vienmērīgu nepieciešamo apgaismojumu diennakts laikā. Ja savā dārzā izvēlēsieties ievietot Bluetooth skaļruni, to būs iespējams savienot ar viedtālruni un izmantot kā standarta skaļruni.

Projekta ietvaros LeGrow iekštelpu dārzu var iegādāties nedaudz lētāk. Taču ir jāņem vērā, ka šādiem pūļa finansētiem projektiem pastāv risks neīstenoties. Šobrīd gan KickStarter lapā norādītā informācija liecina, ka projekts jau ir ieguvis tā īstenošanai nepieciešamo finansējumu. Iekštelpu dārzi pieejami dažādās komplektācijās sākot no 24 Eur līdz pat 330 Eur. Piegādes plānots uzsākt septembrī.

Kas ir Kickstarter? Lasi mūsu rakstu – Kickstarter, platforma, kur idejas kļūst par realitāti

Apskati LeGrow projektu Kickstarter mājas lapā.

Lasi arī citus mūsu rakstus par Kickstarter platformā izvietotiem tehnoloģiju projektiem!

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt