Glamos: radi pats savu skārienekrānu

Pavisam nesen KickStarter, globālā pūļa finfnsējuma vietnē, parādījies kāds interesants projekts. Glamos ir kustības sensors, kas rada virtuālu skārienjutīgo ekrānu jebkur, kur vien vēlies. Savieno to ar ierīcēm, padari ekrānus interaktīvus un vadi ierīces, kas atrodas tālumā!

Lai gan vairums citu sensoru uztver kustības nelielā diapazonā, Glamos automātiski mērogo virtuālā skārienekrāna izmērus. Ekrāns var būt tik pat mazs kā viedtālruņa izmērs, vai pat tik liels kā 55 collu televizors.

Projicējiet skārienekrānu jebkur, kur vien vēlaties: uz sienas, gaisā, uz tāfeles – burtiski jebkur!

https://www.youtube.com/watch?v=M1HGt_pc7I4

Savienojiet Glamos ar viedtālruni, un, izmantojot HDMI kabeli, projicējiet viedtālruņa ekrānu lielākā ekrānā. Tā vietā, lai spēlētu Candy Crush mazajā viedtālruņa ekrānā, atskaņojiet to televizorā un pārvērtiet spēli pavisam jaunā piedzīvojumā.

Lielākā daļa sensoru, kas izmanto kameru, spēj tvert tikai ierobežotu kustību diapazonu. Glamos spēj skenēt visus virzienus 180 grādu diapazonā, jo kameras vietā tiek izmantots rotējošs spoguļa modulis.

Glamos darbojas ar ātrumu 40 Hz vai 40 kadri sekundē, kas nozīmē, ka tā spoguļa modulis rotē un tver kustības 40 reizes sekundē. Tas ļauj ekrānam reaģēt uz kustību pēc iespējas ātrāk. Ierīce strādā gan saules gaismā, gan tumsā.

https://www.youtube.com/watch?v=W3OZta3hFHM

Kustības sensori bieži vien patērē lielu akumulatora jaudu. Atšķirībā no tradicionālajiem kustības sensoriem Glamos darbojas ar minimālu jaudu.

Glamos izmanto savu rotējošo spoguļa moduli, lai skenētu tā apkārtni. Tas mēra attālumu starp objektiem un sevi, pārveido datus skārienkoordinātā un nosūta korrdinātu uz displeja ekrānu (piemēram, viedtālruni vai klēpjdatoru).

https://www.youtube.com/watch?v=qaVMKV0GVAc&t=2s

LIDAR sensori tiek plaši izmantoti pašbraucamās automašīnās (video, kas atrodas zemāk, parādīts, kā tie darbojas). Tie ir visai milzīgi un prasa daudz spēka. Glamos ir izstrādājis vienu no šobrīd mazākajām LIDAR ierīcēm ar vismazāko jaudas patēriņu.

Šobrīd Glamos KickStarter kampaņas ietvaros ir iespējams iegādāties sākot no 119 ASV dolāriem jeb 108 Eur. Kampaņa KickStarter mājas lapā jau ir ieguvusi tai nepieciešamo finansējumu idejas īstenošanai. Piegādes plānots uzsākt 2020. gada jūlijā.

https://www.youtube.com/watch?v=BCHqDre7rbY

Kas ir Kickstarter? Lasi mūsu rakstu – KickStarter, platforma, kur idejas kļūst par realitāti

Apskatīt projektu KickStarter platformā.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt