Preses relīzes

Premium iespējas vēl pieejamākas. Prezentēti Samsung Galaxy S10 Lite un Note10 Lite

Samsung ir izziņojis jaunos Galaxy S10 Lite un Galaxy Note10 Lite viedtālruņus. Abi jaunie Lite modeļi iemieso Galaxy S un Galaxy Note sērijai raksturīgās premium iezīmes, kā, piemēram, jaunākās kameras tehnoloģijas, S Pen irbuli, lielu ekrānu un izturīgu akumulatoru. Tie ļaus arvien vairāk viedtālruņu lietotājiem par pieejamu cenu iepazīt augstākās klases mobilās ierīces.

Samsung Galaxy S un Note viedtālruņu pārdošanas apjoms Baltijas valstīs 2019. gadā pieaudzis par 20 %, salīdzinot ar iepriekšējo gadu. Tas ir līdz šim augstākais rezultāts abās sērijās, un produktu popularitāte apliecina, ka patērētāji novērtē mūsu ieguldījumu arvien labāku produktu ražošanā. Tāpēc ar Lite sēriju vēlamies sniegt iespēju arvien vairāk cilvēkiem savā ikdienā izmantot plaši atzītās Galaxy S un Galaxy Note sērijas premium funkcijas,” stāsta Māris Ķikāns, Samsung Electronics Baltics tirdzniecības vadītājs Baltijas valstīs.

Galaxy S10 Lite: kamera profesionāla līmeņa fotogrāfijām un video

Galaxy S10 Lite ir aprīkots ar 48 megapikseļu galveno kameru, Makro kameru, Ultra platā leņķa kameru (Ultra Wide) un Super Steady OIS īpašo lēcu. Ieslēdzot Super Steady režīmu kopā ar jauno lēcu, fotogrāfijas un video iegūst nebijušu asumu arī kustībā. Savukārt platleņķa kamerai ir 123 grādu plata kameras lēca, kuras skata leņķis ir tikpat plats kā cilvēka acij, kamēr ar priekšējo un aizmugurējo augstas izšķirtspējas kameru ir iespējams uzņemt detalizētas un izteiksmīgas fotogrāfijas.

Galaxy Note10 Lite: produktivitātes uzlabošanai

Ar Galaxy Note10 Lite ir iespējams izbaudīt premium pieredzi un palielināt produktivitāti ar šai sērijai raksturīgo S Pen irbuli. Bluetooth zemās enerģijas patēriņa (BLE) savienojums ar irbuli palīdz pārslēgt prezentāciju slaidus, kontrolēt video un uzņemt fotogrāfijas attālināti ar vienu S Pen pogu. Galaxy Note10 Lite 12 megapikseļu galvenā kamera kopā ar Dual Pixel un optisko attēla stabilizēšanas tehnoloģiju ir līdzvērtīga Galaxy Note10 viedtālruņa jaudīgajai kamerai. Arī pierakstu saglabāšana ir vienkāršāka nekā jebkad – ar S Pen irbuli veiktie pieraksti Text Export tiek pārveidoti rediģējamā tekstā.

Galaxy raksturīgās premium iezīmes

Galaxy S10 Lite un Galaxy Note10 Lite sniedz iespējas arvien vairāk cilvēkiem par pieejamu cenu izmantot Galaxy ierīču premium iespējas:

  • Ekrāns: Galaxy S10 Lite ir aprīkots ar Super AMOLED Plus displeju, savukārt Galaxy Note10 Lite ar Super AMOLED Infinity-O displeju. 6,7 collu ekrāna izmērs ļauj pilnībā iegrimt iemīļotākajā spēlē, filmā vai seriālā.
  • Lielāks un izturīgāks akumulators: Galaxy S10 Lite un Galaxy Note10 Lite ir aprīkoti ar 4500mAh akumulatoru un ļoti ātrās uzlādes iespēju, lai viedtālrunis tiktu līdzi ikdienas gaitām un izklaidēm.
  • Iespējas un pakalpojumi: Galaxy S10 Lite un Galaxy Note10 Lite ir iekļauti Samsung ekosistēmā, sniedzot iespēju izmantot Bixby (Vision, Lens Mode, Routines) un Samsung Health. Iekārtas tiek aizsargātas ar jau mikročipu līmenī iestrādāto Samsung Knox drošības platformu, nodrošinot informācijas aizsardzību jau no viedtālruņa pirmā ieslēgšanas brīža.

Galaxy S10 Lite ir pieejami mirdzoši baltā, mirdzoši melnā un mirdzoši zilā krāsā, kamēr Galaxy Note10 Lite ir pieejami mirdzošas blāzmas, melnā un sarkanā krāsā.

Atbildēt

Līdzīgi raksti